За перший місяць проекту «Срібна монетка» вже зібрано 170 тисяч гривень


30.05.2011

За місяць з початку благодійного проекту УкрСиббанку та Всеукраїнської благодійної організації (ВБО) «Даун Синдром» «Срібна монетка» на навчання дітей з синдромом Дауна читанню й мовленню зібрано майже 170 тис. гривень.

 

До проекту вже приєдналися 17 загальноосвітніх шкіл, 2 університети, 1 драматичний театр, 10 приватних компаній, 1 дитячий садок, 1 реабілітаційний центр, Центральна районна бібліотека у м. Ковель. Там розміщені матеріали акції та проведені міні-лекції про потреби дітей з синдромом Дауна.

 

«Ми дуже раді, що все більше людей приєднуються до проекту. Це говорить про те, що українське суспільство почало помічати дітей з синдромом Дауна та допомагає їм вірити, що вони зможуть жити повноцінним життям: отримувати освіту, працювати, мати хобі. Робота над програмою почнеться вже у червні», - говорить Сергій Кур'янов, президент Всеукраїнської благодійної організації «Даун Синдром», батько 7-річного Іллюші з синдромом Дауна.

 

Нагадаємо, що другий етап благодійного проекту «Срібна монетка» проходить з 26 квітня по 1 липня. У відділеннях банку по всій Україні встановлені бокси для збору коштів на спеціальні освітні програми з розвитку мовлення та навчання читанню дітей з синдромом Дауна. Програма розроблена з урахуванням особливостей навчання дітей з синдромом Дауна розвитку мови, пам'яті, читання і рахування. Використання програми допоможе таким дітям розвинути свій потенціал, відвідувати звичайний дитячий садок, навчатися в школі, дружити з однолітками і стати повноправними членами суспільства.

 

Кожен може відгукнутися і пожертвувати будь-яку суму, навіть копійки. Для цього потрібно покласти монетки або купюри в бокси, або перерахувати гроші на рахунок ВБО «Даун Синдром». Щотижня всі зібрані кошти зараховуються на рахунок «Даун Синдром».

 

«Перший етап «Срібної монетки» проводився тільки у Києві, а в цьому році до проекту приєдналася вся Україна. Завдяки підтримці жителів всієї країни нам вдалося зібрати таку значну суму. Проект триватиме ще місяць. Ми сподіваємося на такі ж позитивні результати. Не будьте байдужі, підтримайте проект, розкажіть друзям про «Срібної монетці» і надихнути їх на участь. «Дітям сонця» потрібна наша допомога, - сказав Владлен Дєдков, начальник Київського регіонального департаменту УкрСиббанку BNP Paribas Group.Соціальні проекти >  Срібна монетка

 

Для довідки:

 
За офіційною статистикою в Україні щорічно народжується понад 400 дітей із синдромом Дауна. Імовірність народження такої дитини не залежить від здоров'я або способу життя його батьків.

Всі вони можуть стати повноцінними членами суспільства за наявності необхідної психолого-педагогічної та медичної підтримки. У світі вже давно існує добре розроблена модель супроводу таких дітей та їх сімей. В Україні поки відсутня будь-яка системна модель підтримки та професійної допомоги людям із синдромом Дауна та їх сім'ям. Такий стан речей призводить до відмов від дітей у пологових будинках (у 2008 році в будинках дитини зареєстровано 263, а в 2009 році 253 дитини із синдромом Дауна). Медики та педагоги найчастіше керуються застарілими і поверхневими відомостями. За офіційною статистикою в Україні щорічно народжується понад 400 дітей із синдромом Дауна. Імовірність народження такої дитини не залежить від здоров'я або способу життя його батьків.

Всеукраїнська благодійна організація «Даун Синдром» (www.downsyndrome.org.ua) заснована в 2003 році батьками дітей із синдромом Дауна. Місія організації - надання допомоги людям із синдромом Дауна та іншими генетичними особливостями та їх сім'ям (у сфері медицини, освіти), їх соціальна адаптація та реалізація права на повноцінне життя. Наразі ВБО «Даун Синдром» об'єднують понад 520 сімей з усіх куточків України.

2 листопада 2010 року відкрито Центр раннього розвитку для дітей із синдромом Дауна, послугами якого вже користуються більше 250-ти сімей з усіх куточків України. Програми Центру для сімей безкоштовні.

 

За довідковою інформацією звертайтесь до:

Римар Аліни (пресс-секретарь ВБО «Даун Синдром») (044) 540 96 09, rimar@downsyndrome.org.ua;
Наталії Красненкової (067) 465 54 26, krasnenkova@downsyndrome.org.ua

 АТ «УкрСиббанк» (www.ukrsibbank.com) – зареєстрований 18 червня 1990 року. Банк має повну ліцензію НБУ № 75 від 28 грудня 2009 року на здійснення банківських операцій.  Станом на 01.04.2011 р.: чисті активи - 46,86 млрд грн., капітал - 4,86 млрд грн., кредитно-інвестиційний портфель складає 33,31 млрд грн., кошти корпоративних клієнтів - 12,07 млрд грн., кошти фізичних осіб - 12,48 млрд грн. Регіональна мережа нараховує понад 700 відділень по всій території України, банкоматна мережа – 1658 АТМ – третя за розміром мережа в країні. Понад 99,99% акцій «УкрСиббанку» належить BNP Paribas Group. Аудитори банку - міжнародна компанія ТОВ АФ «PriceWaterhouseCoopers (Аудит)» та аудиторська фірма ТОВ «АФ «Саус Стар».
Пресслужба УкрСиббанку: +38 044 201 22 71
Тетяна Шикерява T_shikerjavaja@ukrsibbank.com
Вікторія Томін Viktorya.Tomin@ukrsibbank.com
Ольга Буряк Olga.Buriak@ukrsibbank.com