Миттєва картка «NEW card»
Детальніше

Безпечні інтернет-платежі 3D Secure

UKRSIBBANK постійно дбає про найвищий захист карток своїх клієнтів за сучасними технологіями. З цією метою клієнтам пропонується безкоштовно скористатися найсучаснішою технологією 3D Secure, яка забезпечує максимальний рівень безпеки проведення операцій з використанням картки в Інтернеті.

Технологія 3D Secure

Підвищення безпеки при здійсненні інтернет-платежів на сайтах, що підтримують технологію 3D Secure, відбувається за рахунок проведення додаткової ідентифікації держателя платіжної картки. Така ідентифікація забезпечується шляхом обов’язкового введення держателем картки одноразового пароля, який під час проведення операції автоматично надсилається банком у SMS-повідомленні на номер мобільного телефону такого держателя, підключений до послуги Online-інформування.

3D Secure автоматично та безкоштовно:

Порядок online оплати

товарів та послуг карткою з захистом 3D Secure на сайті торговельно-сервісного підприємства, яке підтримує технологію 3D Secure:

 • 1

  Оформлення платежу

  Клієнт оформлює платіж та зазначає необхідні реквізити платіжної картки на сайті торговельно-сервісного підприємства.

 • 2

  Автоматична переадресація

  Автоматично відбувається переадресація на захищений сайт UKRSIBBANK https://3dsecure.ukrsibbank.com з одночасним надсиланням клієнту SMS-повідомлення від банку з одноразовим паролем (пароль дійсний 10 хвилин).

 • 3

  Введення пароля

  Клієнт вказує пароль, отриманий у повідомленні, у спеціальній формі на сайті банку.

 • 4

  Оплата платежу

  Автоматично відбувається повернення на сайт торговельно-сервісного підприємства та оплата платежу.

Отримання і введення одноразового пароля є додатковою ідентифікацією власника платіжної картки (окрім факту володіння її реквізитами) та, спільно з перевіркою терміну дії картки, гарантує мінімальний ризик проведення несанкціонованих транзакцій в Інтернеті.

Переваги 3D Secure

Гарантована безпека

Платежі підтверджуються одноразовим паролем, який доступний тільки держателю картки та діє протягом 10 хвилин і тільки для однієї операції. На введення пароля дається три спроби. При необхідності є можливість запросити новий одноразовий пароль.

Простота

Окремо підключати 3D Secure не потрібно, технологія стає доступною автоматично за умови активного сервісу Online-інформування.

Зручність

За картками, підключеним до 3D Secure, для здійснення покупок в Інтернеті встановлено нові ліміти* у розмірі від 7 500 UAH (в залежності від класу платіжної картки). Це дозволяє мінімізувати необхідність звернень до довідкової служби Контакт-центр для отримання доступу на проведення інтернет-операцій.

Отримання і введення одноразового пароля є додатковою ідентифікацією власника платіжної картки (окрім факту володіння її реквізитами) та, спільно з перевіркою терміну дії картки, гарантує мінімальний ризик проведення несанкціонованих транзакцій в Інтернеті.

* – держатель картки може змінити (збільшити або зменшити) такі ліміти, звернувшись за телефонами інформаційної лінії Контакт-центр або до обслуговуючого відділення UKRSIBBANK.

Якщо картка підключена до 3D Secure, але інтернет-сайт не підтримує технологію 3D Secure, то операція здійснюється в стандартному режимі (без введення одноразового пароля, але з використанням лімітів для карток з 3D Secure)!

На сайтах, які підтримують технологію 3D Secure, як правило, присутні такі логотипи:

MasterCard® SecureCode™

Verified by Visa

| 1.560 сек. | SQL -681 | 35.54MB