Миттєва картка «NEW card»
Детальніше

Відповідальність і турбота

UKRSIBBANK — надійний партнер та місце для комфортного кар'єрного росту. Світ змінюється і ми будуємо гнучку модель, що підлаштовується до цих змін. Наші люди — наш головний капітал. Ми постійно працюємо над тим, щоб наші цінності та обіцянки збігались з очікуваннями наших працівників та тих, хто нас тільки обирає.

Top Employer 2022

UKRSIBBANK отримав сертифікат Top Employer 2022! Міжнародний Інститут Top Employer визнав нас одним з найкращих роботодавців у Європі та Україні. Ми вкотре підтвердили високі стандарти роботи з персоналом і статус кращого місця для роботи

Відповідальність і турбота

Нас більше ніж 5000 працівників.

Більше ніж 20 напрямків роботи в Банку

Надійний партнер та місце комфортного кар'єрного росту

Медичне страхування співробітників

Ми надаємо корпоративне медичне страхування, яке включає професійне обстеження 1 раз на рік, а також 5 додаткових обстежень на свій вибір у рамках програми страхування. До того ж компанія надає оплачувані дні у випадках одруження, народження дитини та не передбачуваних ситуацій.

Легко адаптуватись та обрати свій графік

У нас діє програма адаптації «Оn-boarding», що допомагає новим співробітникам швидко і без проблем звикнути до нової посади та зрозуміти важливі робочі процеси.

В UKRSIBBANK ми пропонуємо гнучкий робочий час. Обрати його можуть працівники, що обіймають посади, які не потребують постійного знаходження на робочому місці. Також компанія надає можливість працювати віддалено 1 раз на місяць. Така система допомагає співробітникам працювати більш ефективно.

| 1.334 сек. | SQL -701 | 35.95MB