Миттєва картка «NEW card»
Детальніше

Думки нашої команди

Простір твоїх можливостей

Що нас мотивує і надихає у роботі

 • Антон, Центр аналітичної підтримки роздрібного бізнесу.

  Скажу відверто, на першому місці — це люди віддані своїй справі, з якими ти маєш змогу працювати та вчитись в них; відчуття результату своєї праці та розуміння його впливу; нетипові і складні задачі, оскільки вони є каталізатором професійного розвитку.

 • Юлія, Група координації аудиту

  Найбільше мотивує та надихає — відчуття корисності та ефективності виконаної роботи, а також можливість спілкування та обміну досвідом між великою кількістю професіоналів у своїй справі.

 • Петро, Центр якості клієнтського обслуговування в UKRSIBBANK

  Готовність до змін — одна з моїх основних компетенцій, тому здатність втілювати у життя кращий досвід для клієнтів, співробітників і компанії надихає мене найбільше. Я вважаю, що має бути баланс, адже лояльним клієнта може зробити тільки щасливий співробітник і тільки в цьому випадку компанія досягне довгострокового успіху.

 • Олена, Департамент клієнтських рішень

  Я щаслива, що моя компанія дбає про мій професійний розвиток, розвиває мої лідерські здібності та дає змогу проявити свою експертність на міжнародному рівні. Моє натхнення у повсякденній роботі — це моє оточення — колеги, які є для мене взірцем і допомагають будувати мости, а не стіни.

До вашої уваги стаття «Як забезпечити незалежність внутрішніх аудиторів?»