Миттєва картка «NEW card»
Детальніше

Навчання і розвиток

UKRSIBBANK прагне стимулювати професійний розвиток своїх працівників і підтримує їх бажання постійно навчатися. Адже в сучасному світі важливо йти в ногу з часом. Для цього потрібні гнучкість та швидка адаптація.

Наші працівники

Під час щорічної оцінки всі працівники отримують від керівника детальний зворотний зв’язок та персоналізовані рекомендації щодо розвитку. Ми дбаємо про кар’єрний розвиток наших працівників. Про це свідчать результати 2022 року: 56% вакансій UKRSIBBANK заповнені за рахунок внутрішніх кандидатів. Кожен новачок, розпочинаючи кар’єру у роздрібній мережі UKRSIBBANK, розуміє власні можливості зростання завдяки мапі кар’єри.

Наші працівники мають чудові можливості для самореалізації, а їхні проекти стають цінним здобутком та гордістю UKRSIBBANK.

Ми маємо кваліфікованих бізнес-тренерів, які із задоволенням стають менторами для багатьох співробітників. Регулярно проводяться заходи для співробітників банку. Серед них тренінги, цікаві бізнес-ігри, колективне вирішення проблем, ретроспективи та стратегічні сесії.

Банк пропонує дистанційне навчання. У нас більше 100 професіональних електронних курсів, які співробітники можуть проходити будь-де і будь-коли. А контекстне навчання дозволяє зануритися в процес та навчитися вирішувати реальні робочі задачі.

Ми пропонуємо:

  • мікро-льорнінг;

  • змішане навчання (blended learning);

  • гейміфікацію.

Навчання співробітників

1574 заходів

7 млн.грн на навчання

Більше 100 електронних курсів

Професійний розвиток фахівців

Школа менеджерів

Крім того в банку діє «Школа менеджерів» — програма підготовки молодих керівників. Головна мета — впровадження такого підходу до управління, який відповідатиме корпоративним цінностям і буде максимально ефективним.

У процесі навчання учні виконують завдання, працюють у невеликих групах та отримують зворотний зв’язок від професійних тренерів. Ми прагнемо створити сильну команду професіоналів зі свіжими поглядами та великим майбутнім.

Добровільна програма менторства — це ініціативна програма, що включає інтерактивний курс «Power of mentoring». У процесі навчання ментори (топ-менеджери) можуть ділитися навичками та знаннями з працівниками банку. Такий добровільний обмін інформацією створює позитивні відносини та покращує якість роботи.

Разом ми змінюємо себе — стаємо більш гнучкими, інноваційними та креативними.

Разом ми змінюємо робочий процес — удосконалюємо корпоративну культуру та допомагаємо своїм співробітникам рости та розвиватися з нами.

Разом ми змінюємо світ заради кращого майбутнього — відповідально ставимося до нашої планети, робимо свої внески в покращення клімату та збереження екології.

Ми піклуємося про те, щоб наші співробітники почувалися впевнено на робочому місці, тому постійно впроваджуємо нові програми навчання та розвитку у компанії.

| 1.208 сек. | SQL -679 | 35.3MB