Санкції та ембарго

Інформація

UKRSIBBANK є частиною Групи BNP Paribas і вживає всіх заходів для забезпечення безпеки та збереження репутації клієнтів, банку та Групи BNP Paribas в цілому.

Банк надає послуги клієнтам, дотримуючись вимог чинного законодавства України з урахуванням найкращих міжнародних банківських стандартів в сфері фінансової безпеки (запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення).

Заходи фінансової безпеки включають, в тому числі обмеження відносно певних країн / територій та / або діяльності, які можуть бути значним чином пов’язані з репутаційними, санкційними ризиками та / або ризиками легалізації (відмиванням) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванням тероризму та розповсюдження зброї масового знищення. Дані обмеження встановлені на основі ризик-орієнтованого підходу та стосуються країн, що містяться у офіційних списках міжнародних фінансових санкцій, обмежень по ембарго та інших країн згідно з внутрішніми нормативними документами банку.

Поділитися сторінкою: