Особливості праці з валютою

Імпортний контракт

Що це за документ?
Як правильно складати та що варто передбачити?
Тут ви знайдете рекомендовані умови для зовнішньоекономічного контракту та рекомендовані шаблони.

Регламент

Ознайомтесь із часовими рамками та порядком розгляду контрактів. В цьому пункті описали для вас порядок прийому заявок казначейським департаментом для участі в торгах та іншу корисну інформацію.

Індикатори ризикової діяльності

Читайте рекомендації щодо оформлення додаткових документів для проведення валютних операцій. Зібрали для вас список ризикових держав та перелік ризикових банків.

Санкції та ембарго

UKRSIBBANK є частиною Групи BNP Paribas і вживає всіх заходів для забезпечення безпеки та збереження репутації клієнтів, банку та Групи BNP Paribas в цілому.

E-ліміти та інвестиції

Запроваджена НБУ система е-лімітів обмежена сумою в 2 млн євро/рік. Читайте більше про умови, мету, можливі операції та інше.

Зарахування експортної виручки

Для оперативного зарахування іноземної валюти на рахунок, скористайтесь нашими порадами щодо переліку документів-підстав, а також порядку їх надання до банку.

Кредити / позики від нерезидента

Суб’єкти господарювання (юридичні особи, фізичні особи підприємці) можуть отримати кредит, позику в іноземній валюті від нерезидента для розвитку свого бізнесу.

Для економії часу та зручності ви можете взяти за основу форму шаблона договору, яка містять перелік обов’язкових реквізитів.

Операції з іноземною валютою

Для вашої зручності та впевненості, банк підготував перелік документів, що є підставою для здійснення операції купівлі / продажу / обміну іноземної валюти. Перелік документів не є остаточним. Банк має право затребувати додаткову документацію — залежить від конкретної операції.

Поділитися сторінкою: