Персональні банківські послуги

Вже більше 10 років UKRSIBBANK надає персональні банківські послуги власникам великого приватного капіталу. Ми прагнемо витримати лінію класичного бізнесу персональних банківських послуг, а не модель масового обслуговування VIP-клієнтів, часто замасковану під персональний банкінг.

Персональні банківські послуги

Підтримувати високу якість персональних банківських послуг і вдосконалювати їх допомагає сторічний досвід нашого партнера – BNP Paribas Group, який є одним зі світових лідерів у цій справі.

Ми пропонуємо фінансові послуги, lifestyle management, юридичне консультування, консьєрж-сервіс та інше, в залежності від потреб клієнта та потреб його сім’ї. В цьому заключається один із принципів персонального банкінгу – індивідуальний підхід. Швидкість і конфіденційність – наступний принцип.

Ми надаємо додаткові послуги, які гармонійно доповнюють фінансову сторону обслуговування. Це програми лояльності зі знижками і спеціальними пропозиціями партнерів, юридичне консультування (від консьєрж сервісу), навчання дітей клієнтів, консьєрж-сервіс і т. д.

UKRSIBBANK націлений на те, щоб клієнт мав оперативний доступ до власних коштів і при цьому отримував прийнятний рівень доходу.

Оскільки ми обіцяємо швидкість та зручність, ми відкрили безкоштовну телефонну лінію спеціально для клієнтів персонального банкінгу. Вас прямо з’єднають з оператором контакт-центру.

Відповідати вашим найвищим очікуванням – наша найвища професійна ціль.

Поділитися сторінкою:

| 1.222 сек. | SQL -614 | 26.89MB