Школа юного банкіра

Урок для дітей про гроші, банк та банківські послуги

Історія

Історія Школи юного банкіра розпочалась у 2006 році. За цей час проведено близько 500 уроків, а число випускників перевищило 7 500. У формі навчальної гри діти дізнаються про банк та фінансові послуги та продукти, беруть участь у вікторині та отримують сертифікати про проходження Школи юного банкіра та приємні подарунки на згадку.

Детально

Для легкого сприйняття інформації урок проводиться у ігровій формі.

Діти «подорожують» у далеке минуле, коли ще не було грошей, щоб дізнатися, як люди купували необхідні речі. Учні дізнаються про походження грошей, намагаються передбачити майбутнє і вгадати, як гроші будуть виглядати у далекому майбутньому.

Вчителі також пояснюють, що собою уявляє банк, які послуги він надає. А ще вчать заощаджувати гроші, щоб надалі купити щось необхідне.

За підсумками кожного уроку учні отримують атестати юних банкірів, які надають переваги при майбутньому працевлаштуванні в UKRSIBBANK.

Також на дітей чекають приємні подарунки на згадку про навчання.

Умови

Запишіть свою дитину до Школи юного банкіра у персонального менеджера або зателефонувавши за номером 729 гарячої лінії UKRSIBBANK.

Коли буде сформована група, співробітник банку зв’яжеться з вами і повідомить дату заняття.

Також батьки можуть записати на заняття однокласників своєї дитини. У такому випадку батькам не потрібно чекати формування групи, а дитина отримає нові знання у більш комфортній для себе атмосфері.

Поділитися сторінкою:

| 1.210 сек. | SQL -631 | 29.6MB