Повідомити про поїздку за кордон

Повідомити про поїздку за кордон

Якщо ви плануєте за кордоном знімати кошти за допомогою картки без чіпу в банкоматах наступних країн: Філіппіни, Таїланд, Малайзія, Індонезія, Мексика, Танзанія, Бразилія, Індія, Чилі, Домініка, Південна Африка (ПАР), з метою підвищення безпеки користування вашою платіжною карткою просимо заповнити наведену нижче форму.

Увага, заповнювати форму потрібно у випадку використання картки виключно в 11-ти зазначених країнах. Якщо плануєте подорож до будь-якої іншої країни, заповнювати форму не потрібно. Достатньо ознайомитися з рекомендаціями з безпеки користування платіжною карткою.

Додатково звертаємо вашу увагу, що в країнах Іран, Куба, Північна Корея, Судан, Сирія, Нікарагуа та на території АР Крим будуть неможливі всі операції з використанням платіжних карток АТ «УКРСИББАНК»: покупки, зняття готівки тощо. Ці обмеження встановлені на вимогу Міжнародних платіжних систем Visa Inc. та MasterCard WorldWide або у відповідності до внутрішніх політик Банку з метою запобігання шахрайських дій з карткою.

Після заповнення форми вам зателефонує співробітник Банку.

Заповнення нижченаведеної інформації має на меті лише інформування Банку про запланований вами виїзд за кордон і не призводить до будь-яких інших дій, наприклад, автоматичної зміни лімітів чи інших обмежень щодо операцій з платіжною карткою!

  (у форматі 380 ХХ ХХХ ХХХХ)

  Якщо є необхідність надати декілька платіжних карток, вказуйте їх номери через кому. Будь ласка, вказуйте лише перші 6 та останні 4 цифри номеру платіжної картки у форматі 1111 11** **** 1111)

  Увага! Ваш виїзд за кордон зафіксовано.
  Додатково звертатись у банк для підтверження інформації про виїзд за кордон не потрібно. Важливо! В країнах Іран, Куба, Північна Корея, Судан, Сирія та на території АР Крим будуть неможливі всі операції з використанням платіжних карток АТ «УКРСИББАНК»: покупки, зняття готівки тощо. Ці обмеження встановлені на вимогу Міжнародних платіжних систем Visa Inc. та MasterCard WorldWide, або у відповідності до внутрішніх політик Банку з метою запобігання шахрайських дій з карткою. Перелік країн підвищеного ризику (країни, в яких діють певні обмеження на проведення операцій за допомогою платіжних карток для запобігання використанню їх в незаконних цілях) розміщений за посиланням. При виникненні запитань з використанням картки за кордоном необхідно звертатися за номером інформаційно-довідкової служби StarContact +38044 590 06 90, маючи при собі номер картки, а також паспортні дані та кодове слово-пароль (на випадок необхідності повної ідентифікації в телефонному режимі). Також ви можете ознайомитись з детальною інформацією про використання картки за кордоном на нашому сайті.
  * Обовʼязкові поля для заповнення.

  Поділитися сторінкою: