Реструктуризація заборгованості за кредитами

Реструктуризація кредитної заборгованості — це допомога банку своєму Позичальнику у виконанні зобов'язань за кредитом шляхом зміни умов повернення кредиту, наприклад, зменшення розміру щомісячного платежу, тимчасової відстрочки погашення основної суми боргу, зміни графіку погашення, збільшення строку кредитування.

Проведення реструктуризації

Вкажіть номер вашого кредитного договору або ідентифікаційний номер, а також номер контактного телефону. Представник банку зателефонує вам та запропонує можливість проведення реструктуризації та наявні схеми. Реструктуризації можлива для бeззаставних кредитів (кредит готівкою, кредит на товари)

Про реструктуризацію валютних кредитів

В UKRSIBBANK з’явилася можливість реструктуризації зобов’язань за споживчими кредитами, наданих в іноземній валюті відповідно до положень Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо споживчих кредитів, наданих в іноземній валюті» від 13.04.2021 р. №1381-ІХ (далі – Закон)

Критерії, дотримання яких необхідне для проведення реструктуризації, та умови реструктуризації визначено Законом.
Реструктуризація відповідно до Закону проводиться виключно до кредитів, які відповідають критеріям, визначеним в Законі.

Для проведення реструктуризації та отримання умов по кредиту, передбачених Законом, необхідно:

  • Заповнити заяву про проведення реструктуризації та подати її до АТ «УКРСИББАНК» зручним способом (особисто або засобами поштового зв’язку – рекомендованим листом з повідомленням про вручення).
    Зразок заяви за посиланням

  • До заяви мають бути донадані:

    • Розширена довідка з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та Реєстру прав власності на нерухоме майно стосовно кожного члена сім’ї іпотекодавця (позичальника та/або майнового поручителя, а також по неповнолітнім дітям, які є членами родини позичальника та/або майнового поручителя).

    • Документи про склад сім’ї (Форма №13 або Форма 044-19 з Центру надання адміністративних послуг (ЦНАП), або інший документ, підтверджуючий реєстрацію членів сім’ї позичальника та/або майнового поручителя, виданий уповноваженим органом.

    • Документи про доходи іпотекодавця (позичальника та/або майнового поручителя) – Відомість з державного реєстру фізичних осіб, платників податку (про суми виплачених доходів і утриманих податків, за минулі квартали поточного року) або інші документи, що підтверджують доходи іпотекодавця.

    • Документи про доходи членів сім’ї іпотекодавця (позичальника та/або майнового поручителя) – Відомість з державного реєстру фізичних осіб, платників податку (про суми виплачених доходів і утриманих податків, за минулі квартали поточного року) або інші документи, що підтверджують доходи членів сім’ї іпотекодавця.

    • Документи, що підтверджують інформацію, що наведена в заяві (про зареєстроване та фактичне місце проживання позичальника), якщо адреса реєстрації позичальника відрізняється від адреси предмету іпотеки: вказати назву та реквізити документів

    • Документи що підтверджують інформацію, що наведена в заяві (про зареєстроване та фактичне місце проживання майнового поручителя, якщо адреса реєстрації майнового поручителя відрізняється від адреси предмету іпотеки: вказати назву та реквізити документів

Також, звертаємо Вашу увагу, що АТ «УКРСИББАНК»:

Надає можливість документального оформлення угоди про реструктуризацію з укладанням додаткових угод до кредитного договору та договорів забезпечення за наявності.

Зверніть увагу! Заявник несе відповідальність за достовірність зазначеної у заяві про проведення реструктуризації інформації.

Відмова в реструктуризації

У проведенні реструктуризації може бути відмовлено або (якщо така реструктуризація вже буде проведена) – грошові зобов’язання можуть бути відновлені станом на день, що передував дню проведення такої реструктуризації, якщо:

  • Не зазначено всі об’єкти нерухомого майна, віднесених до об’єктів житлового фонду, що належать на праві власності позичальнику (особі, до якої перейшли права та обов’язки позичальника) або майновому поручителю;

  • Вказано недостовірну інформацію про зареєстроване на момент підписання заяви місце проживання позичальника (особи, до якої перейшли права та обов’язки позичальника) або майнового поручителя;

  • Зазначено недостовірну інформації про фактичне місце проживання позичальника (особи, до якої перейшли права та обов’язки позичальника) або майнового поручителя.

Поділитися сторінкою:

| 1.418 сек. | SQL -676 | 35.23MB