Наша стратегія

UKRSIBBANK є банком для світу, що змінюється. Ми прагнемо залишитися тими, хто забезпечує надійність та стабільність. Залишатись банком, якому можна довіряти. Наше бачення, місія та цінності спрямовані на вдосконалення наших рішень, а отже на кращий сервіс для вас.

Інтегрована група та європейський лідер

Інтегрована бізнес-модель BNP Paribas базується на співпраці між бізнесом Групи та диверсифікацією ризиків. Ця модель надає Групі необхідну стабільність для адаптації до змін і пропонує клієнтам інноваційні рішення. Група обслуговує близько 32 мільйонів індивідуальних клієнтів та 850 тисяч професіоналів, підприємців, малих та середніх підприємств та великих корпоративних клієнтів у мережах роздрібної торгівлі.

У сфері корпоративного та інституційного банківського обслуговування Група пропонує клієнтам індивідуальні рішення для ринків капіталу, обслуговування цінних паперів, фінансування, казначейства та фінансового консультування.

В Україні напрямок корпоративного бізнесу представлений наступними бізнес-сегментами:

  • Міжнародні корпорації

  • Компанії АПК

  • Крупні корпоративні компанії з національним капіталом

На сьогодні, більше 2 000 клієнтів в банку централізовано обслуговуються у Києві, що дозволяє:

  • Уніфікувати підходи в обслуговуванні клієнтів в різних регіонах України особливо в нинішній політично нестабільний час

  • Стандартизувати послуги, які ми пропонуємо нашим клієнтам

  • Дотримуватися високих міжнародних стандартів BNP Paribas Group

Завдяки присутності в 72 країнах BNP Paribas допомагає клієнтам зростати на міжнародному рівні.

Наше бачення, наша місія

Ми прагнемо стати прикладом серед європейських банків з глобальним охопленням, кращим довгостроковим партнером для наших клієнтів, сприяючи відповідальному та стабільному глобальному розвитку.

Ми хочемо мати позитивний вплив на наших партнерів-клієнтів, працівників, акціонерів і на суспільство. Наші цілеспрямовані команди нададуть вам першокласний сервіс та рішення завдяки нашій інтегрованій моделі. Ми пропонуємо нашим колегам натхненне і стимулююче місце для роботи. Ми хочемо бути серед найнадійніших гравців нашої галузі для подальшого впровадження наших цінностей та етики в нашому щоденному житті.

Поділитися сторінкою:

| 1.403 сек. | SQL -616 | 27.82MB