Миттєва картка «NEW card»
Детальніше

UKRSIBBANK BNP Paribas Group

UKRSIBBANK BNP Paribas Group – один з найбільших універсальних банків України, який працює на ринку з 1990 року. 60% акцій банку належать одній з найбільших у світі фінансових Груп BNP Paribas, 40% – ЄБРР

Місія UKRSIBBANK BNP Paribas Group

Ми стабільний партнер, який пропонує сучасний та надійний банкінг за підтримки провідної європейської групи, дбає про клієнтів і працівників, сприяє зміцненню української економіки, позитивно впливає на розвиток суспільства.

Про нас

Бути банком для світу, що змінюється, – це постійно адаптуватися до нових реалій, та навіть більше – бути на крок попереду. Передбачати зміни та перетворювати їх на можливості для наших клієнтів і суспільства. Запровадження інновацій та сталий розвиток – це те, що дозволяє нашому банку відповідати новим потребам ринку, пропонувати клієнтам нові технологічні рішення та інтегруватись у зміни сучасного світу.

З 2006 року UKRSIBBANK є частиною міжнародної фінансової групи BNP Paribas, що є лідером у Єврозоні та має 200-річну історію і амбітну політику корпоративної соціальної відповідальності.

Насамперед ми підтримуємо проєкти, на які можемо впливати завдяки координації доступності наших продуктів та послуг, партнерським програмам, діям відповідального роботодавця, прозорій закупівельній політиці, програмам корпоративної соціальної відповідальності, а головне — залучення нашої команди до проактивної позиції. Банк, як і група BNP Paribas, має чотири основні пріоритети: перехід на поновлювані джерела енергії, заохочення молоді, нові форми підприємництва та локальна присутність.

У 2021 UKRSIBBANK став членом Глобального договору ООН. Банк підтвердив дотримання десяти принципів Глобального договору у сфері захисту прав людини, трудових відносин, охорони довкілля та боротьби з корупцією.

Слідкуйте за нами на сайті, Facebook, LinkedIn, Instagram, Twitter та YouTube.

 • Благодійність

  UKRSIBBANK BNP Paribas Group, як частина міжнародної групи, переконаний, що сучасний бізнес відіграє важливу роль у суспільстві. Вже багато років банк здійснює низку соціальних проєктів, спрямованих на підтримку різних людей – як дітей, так і дорослих, – яким особливо потрібна допомога і опора.

  Детальніше
 • Нагороди і рейтинги банку

  TOP-3 в рейтингу надійності банків України

  Детальніше
 • Структура власності

  Відомості про власників

  Детальніше
 • Наглядова рада і правління банку

  Список акціонерів, склад наглядової ради та правління банку.

  Детальніше
 • Positive banking

  UKRSIBBANK BNP Paribas Group – банк для світу, що змінюється. А це означає бути відповідальним за майбутнє і мислити на 20-30 років уперед.

  Детальніше
 • Нормативні документи

  Детальніше
| 1.501 сек. | SQL -684 | 35.56MB