Black Edition
Детальніше

Кредити

 • Кредит «Плати частинами»

  Cплачуйте за свої покупки карткою з лімітом від UKRSIBBANK за допомогою послуги «Плати частинами» від Mastercard. Купуйте в розстрочку в магазинах-партнерах, таких як Леруа Мерлен, Бершка чи Зара Хоум, без додаткових документів.

  Детальніше
 • Кредит на придбання автомобіля з першим внеском 15%

  То ви вже з водійськими правами? Вітаємо! І пропонуємо оформити кредит на придбання нового авто. Можна навіть і новий електромобіль. Сума кредиту до 2 000 000 грн з процентною ставкою від 0,01% річних.

  Детальніше
 • Кредит в інтернет-магазинах

  Знайшли на сайті нашого партнера необхідну модель годинника? Не вагайтесь, обирайте товар та одразу ж оформлюйте кредит. Сума кредиту – до 200 000 грн терміном до 36 місяців.

  Детальніше
 • Кредит на товари

  Купуйте бажане та необхідне з кредитом на товари. Отримуйте до 200 000 грн терміном до 36 місяців. Оформлюйте кредит в магазинах-партнерах, таких як COMFY, АЛЛО та Епіцентр або в будь-якому відділенні UKRSIBBANK.

  Детальніше
 • Кредит готівкою

  Отримуйте до 300 000 грн готівкою та розпоряджайтесь ними на власний розсуд. Це швидко, бо 30 хв на оформлення. Це зручно, бо оформлення on-line та без застави. Це безпечно, бо ставка фіксована та ми повністю вас інформуємо про відсотки та комісії.

  Детальніше
 • Картка з лімітом

  Картка з лімітом — інструмент для повсякденних платежів, що надає широкі можливості для клієнтів UKRSIBBANK. Видається у відділеннях UKRSIBBANK.

  Детальніше