Миттєва картка «NEW card»
Детальніше

Комплаєнс

Інформація щодо дотримання режиму рахунків з/на рахунки нерезидентів незалежно від валюти платежу. Деталі за посиланням.

З 28 квітня 2020 року набув чинності Закон України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення», який був прийнятий 6 грудня 2019 року Верховною Радою України в новій редакції. Зверніть увагу на деякі важливі зміни.

 • Корпоративна безпека

  UKRSIBBANK, входячи до складу Групи BNP Paribas, яка у своїй діяльності керується нормами законодавства Франції та Європейського Союзу з протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, здійснює свою діяльність відповідно до стандартів Групи, а також дотримується існуючих міжнародних фінансових санкцій (ембарго) та політик пильності (в тому числі «Знай свого Клієнта»).

  Корпоративна безпека
 • Прозорість ринку

  UKRSIBBANK як учасник фінансового ринку, у своїй діяльності дотримується норм та вимог чинного законодавства України, нормативних документів Національного банку України та Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку України, вимог і стандартів Групи BNP Paribas.

  Прозорість ринку
 • Професійна етика

  UKRSIBBANK входить до Групи BNP Paribas, головний актив якої — це довіра клієнтів, яка з часом тільки зміцнюється. Для Банку важливо дотримуватися фундаментальних принципів поведінки і ведення бізнесу, щоб виправдати цю довіру.

  Професійна етика
 • Постійний контроль та операційний ризик

  UKRSIBBANK забезпечує ефективний внутрішній контроль

  Постійний контроль і операційний ризик
 • Ідентифікація клієнтів

  Ідентифікація клієнтів
 • Погодження операцій з готівкою

  З метою захисту від шахрайських операцій та недопущення легалізації доходів, отриманих злочинним шляхом, у банку запроваджений процес погодження операцій із значними сумами готівки.

  Погодження операцій з готівкою
 • РЕР (Політично значущі особи)

  Політично значущі особи — фізичні особи, які мають або мали повноваження щодо виконання значних публічних функцій, незалежно від місця перебування або місця, де вони здійснюють їх функції. Політично значущі особи поділяються на національних, іноземних та тих, які виконують публічні функції в міжнародних організаціях.

  РЕР (Політично значущі особи)
 • Боротьба з корупцією та хабарництвом

  UKRSIBBANK BNP Paribas Group – один з найбільших банків України. Довіра клієнтів та бездоганна репутація – це ключові активи нашого банку.

  Детальніше