ЕКСТРА більше

«ЕКСТРА більше» - програма винагород з балами за щоденні покупки від UKRSIBBANK. Якщо ви любите шопінг, подарунки та веселощі з друзями, отримуйте «ЕКСТРА більше» задоволень від ваших витрат!

Ваші можливості з ЕКСТРА більше:

Бали за щоденні покупки

За кожні 20 гривень будь-яких розрахунків ви зможете отримати 1 бал

Подарунки та сертифікати

Обмінюйте бали на задоволення для себе та рідних у каталозі подарунків в програмі ЕКСТРА більше

Кешбек

Обмінюйте бали на кешбек

Акції та розіграші

Накопичуйте бали, щоб взяти участь у розіграші цінних подарунків від партнерів

Щоб зареєструватися у програмі «ЕКСТРА більше»:

 1. Зайдіть у додаток UKRSIB online
 2. У правій верхній частині натисніть на іконку з подарунком
 3. У вікні, що відкрилось, натисніть «Зареєструватись»

Як підключитись до програми

Якщо ви не клієнт UKRSIBBANK, але бажаєте скористатись програмою винагород «ЕКСТРА більше», оформлюйте NEW card з безкоштовним обслуговуванням за посиланням та реєструйтесь в програмі через додаток UKRSIB online.

 • Якщо ви клієнт UKRSIBBANK, підключайтесь до програми ЕКСТРА більше через додаток UKRSIB online

Каталог пропозицій

Отримайте Cashback до 10 % від Booking.com

Де б ви не були і де б не планували зупинитися, зробити це можна швидко, комфортно та з безліччю варіантів. Зарезервуйте житло на Booking.com та отримайте cashback до 10 % від ЕКСТРА більше

Cashback до 9,62% з купівлі на EVA.ua

EVA – національна мережа магазинів краси та здоров’я. Cashback буде нараховано за: оплачене замовлення для нових покупців – 9,62 %. Оплачене замовлення для існуючих покупців – 4,45%

«Екстра більше» - підтримка ЗСУ

Ви можете перераховувати накопичені бали на допомогу ЗСУ. Мінімальна кількість балів, необхідна для проведення операції – 13 450 балів (еквівалент 1000 грн). Якщо наразі у вас накопичено менше 13 450 балів, ви маєте можливість конвертувати ваші бали на кошти та перерахувати їх на допомогу ЗСУ через послугу «Допомога ЗСУ» в UKRSIB online. Щоб скористатись послугою потрібно:

 • Зайти до каталогу «ЕКСТРА більше»

 • Обрати розділ «Допомога ЗСУ»

 • Обрати грошовий еквівалент, який бажаєте перерахувати (доступні: 1000 грн, 2500 грн, 5000 грн)

 • Списати необхідну кількість балів

Архів акцій

 • 2000 балів на бонусний рахунок при реєстрації у програмі через UKRSIB online та здійсненні першої транзакції до кінця квітня (період Акції з 14 квітня по 30 квітня 2021). Умови за посиланням

 • «ЕКСТРА БІЛЬШЕ смаку від GastroFamily». Правила за посиланням

 • 1000 балів на бонусний рахунок при реєстрації у програмі через UKRSIB online та здійсненні першої транзакції (період Акції з 01 травня по 31 травня 2021). Умови за посиланням

 • Вигравайте абонементи на Atlas Weekend (акція діє з 5 червня 2021 по 25 червня 2021). Правила участі за посиланням

 • Вітаємо з Днем Народження UKRSIBBANK! (проведення акції 18 червня 2021). Правила за посиланням

 • Вигравайте запрошення на концерт Олега Винника (акція діє з 10 червня до 31 липня 2021). Правила за посиланням

 • «Подвійні бали за розрахунки!» в магазинах одягу та на автозаправних станціях в Україні та за кордоном (акція діє з 15 липня до 19 серпня 2021). Правила за посиланням

 • «ВІДПОЧИНОК НА ЕКО КУРОРТІ ЗА ОПЛАТИ СМАРТФОНОМ» (акція діє з 05 липня до 05 вересня 2021). Правила за посиланням

 • «Створіть свою вінілову історію» (акція діє з 20 липня 2021 до 20 вересня 2021). Правила участі за посиланням

 • «Вигравайте електросамокат та рухайтеся в еко-стилі з турботою про довкілля» (акція діє акція діє з 15 вересня 2021 до 15 жовтня 2021). Правила участі за посиланням

 • «Подвійні бали за оплати карткою!» (акція діє з 20 серпня 2021 до 20 листопада 2021)

 • «Новорічні подарунки за оплати смартфоном» (акція діє з 06.12.21 до 31.12.21). Умови за посиланням

Поширені питання

 • Якщо я приєднаюся до програми винагород «ЕКСТРА більше» від UKRSIBBANK що станеться з балами, накопиченими у програмі Mastercard більше?

  Бали, які були накопичені вами у період участі у програмі Mastercard Більше, після проходження реєстрації в «ЕКСТРА більше» від UKRSIBBANK конвертуються за курсом 10:1 та зараховуються на загальний баланс балів, для накопичення у програмі «ЕКСТРА більше».

 • Які картки приймають участь у програмі винагород «ЕКСТРА більше»?

  Якщо ви є держателем карток Mastercard World Debit, Mastercard World Black Edition, Mastercard Platinum Debit, Mastercard World Elite, ви можете приймати участь у програмі винагород. Якщо на поточний момент у вас немає карток, що приймають участь у Програмі, будь-ласка, замовте відповідну карту у мобільному додатку UKRSIB online.

 • Який курс обміну балів з використанням опції «Оплата балами»?

  Курс обміну балів становить 12,5 балів до 1 гривні. Оплата Балами дає змогу повертати Бали лише за здійсненні покупки в Авторизованих торговців при сумі транзакції більше 100 гривень або еквіваленту 100 гривень в іншій валюті, та якщо на балансі картки 2000 або більше золотих балів.

 • Що робити, якщо бали не нарахувалися на мій бонусний рахунок?

  На вашій персональній сторінці на сайті програми винагород розміщується інформація про всі транзакції, що були здійснені з використанням зареєстрованої платіжної картки.

  Бали зараховуються на особистий профіль учасника програми, терміном від двох днів до п’яти тижнів від дати проведення операції.
  Якщо ви вважаєте, що транзакція, яка не була врахована, не підпадає під категорії виключень, вказаних в Офіційних правилах або не вказана в умовах UKRSIBBANK, зверніться на Інформаційну лінію STARCONTACT за номером 729 або 0 800 505 800(безкоштовно з мобільних в межах України), або на гарячу лінію Mastercard за номером 0 800 33 24 12 (вартість дзвінка оплачується згідно тарифів Вашого оператора зв’язку).

  Зверніть увагу, що обробка міжнародних операцій і нарахування балів за такі операції може зайняти до п’яти тижнів від дати проведення операції. Відповідно кількість балів у вашому профілі може відрізнятися від очікуваних до нарахування в залежності від періоду обробки операції.

  Про всі розбіжності в кількості балів необхідно повідомляти протягом трьох місяців із дати покупки.

 • Де я можу я переглянути історію накопичень балів?

  У розділі «Накопичення», вашого особистого профілю на сайті програми винагород, міститься інформація про всі здійснені за допомогою вашої картки транзакції та отриману кількість балів.
  Зверніть увагу, що бали зараховуються терміном від двох днів до п’яти тижнів від дати проведення операції.

Всі питання
 • Чим відрізняються програми «ЕКСТРА більше» від UKRSIBBANK і «Mastercard більше»?

  Основна відмінність програми «ЕКСТРА більше» – це надання зареєстрованим учасникам – держателям платіжних карток Mastercard – доступу до каталогу Подарунків «ЕКСТРА більше» від UKRSIBBANK. Крім цього, як учасник нової програми винагород ви маєте можливість приймати участь у численних акціях, промо кампаніях, отримувати індивідуальних підхід та безцінний досвід від участі у Програмі. Учасники програми «ЕКСТРА більше» мають більш вигідні умови обміну балів на подарунки. Крім Каталогу Подарунків ви матимете можливість повернути на свій рахунок суму вже здійсненої покупки.

 • Що таке програма винагород «ЕКСТРА більше» від UKRSIBBANK?

  ЕКСТРА більше – програма лояльності для держателів карток Mastercard®, що дозволяє зареєстрованим учасникам накопичувати бали за оплати карткою Mastercard® та обмінювати їх на пропозиції з Каталогу Подарунків Банку, пропозицій від Партнерів Програми та Mastercard®, а також скористатись опцією «Оплата балами» та повернути на свій рахунок суму вже здійсненої покупки.

 • Чому у мене від’ємний баланс балів?

  Якщо після нарахування балів за покупки, що поверталися, було здійснено замовлення подарунків, баланс може бути від’ємний, так як бали анулюються після повернення коштів на карту.

 • За яким курсом будуть нараховуватись бали при проведенні операції у валюті?

  При проведенні операцій в іноземній валюті сумма операції конвертується в національну валюту – гривню, та подається до МПС Mastercard для нарахування балів. Конвертація здійснюється за комерційним курсом платіжної системи.

 • За які операції нараховуються бали?

  Якщо ви держатель картки Mastercard World – бали нараховуються за здійснення будь-якої транзакції у авторизованих торговців, з врахуванням винятків.

  Якщо ви держатель карткок Mastercard World Elite, Mastercard World Black Edition, Mastercard Platinum Debit, ви отримуєте бали лише за покупки, здійснені в мережі Інтернет, та при розрахунках, здійснених за допомогою технології Mastercard Digital Enablement Service (MDES), наприклад при користуванні Apple Pay чи Google&Nbsp;Pay (електронний гаманець) з врахуванням винятків.

Поділитися сторінкою:

| 1.563 сек. | SQL -763 | 35.55MB