Миттєва картка «NEW card»
Детальніше

Фонд гарантування вкладів фізичних Осіб

UKRSIBBANK має свідоцтво Фонду гарантування вкладів фізичних осіб

UKRSIBBANK є учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб та має відповідне
Свідоцтво № 86 від 02.11.2012.

Інформація про фонд гарантування вкладів фізичних осіб:

Фонд створений на виконання Указу Президента України №996/98 від 10.09.1998 та функціонує на засадах, встановлених Законом України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб» № 4452-VI від 23 лютого 2012 року, зі всіма змінами та доповненнями, актуальну версію якого ви можете знайти на офіційному сайті Верховної Ради України в розділі «законодавство України».

Протягом дії воєнного стану в Україні та трьох місяців з дня його припинення чи скасування Фонд гарантування вкладів відшкодовує кожному вкладнику банку кошти в повному розмірі вкладу, включаючи відсотки, нараховані станом на кінець дня, що передує дню початку процедури виведення банку з ринку, крім випадків, передбачених частиною четвертою статті 26 Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб».

Після завершення тримісячного періоду з дня скасування чи припинення дії воєнного стану максимальна сума відшкодування коштів вкладникам за всіма вкладами в одному банку складатиме не менше 600 тисяч гривень, незалежно від кількості вкладів у банку і може бути збільшена за рішенням адміністративної ради Фонду.

Для отримання детальної інформації щодо порядку гарантування вкладів фізичних осіб в Україні, будь ласка, звертайтесь до Фонду гарантування вкладів фізичних осіб:

Інформаційна лінія:

0800 105 800 («Гаряча лінія», безкоштовно зі стаціонарних телефонів в Україні)
044 333 36 55 (згідно тарифів вашого оператора)

Адреса Фонду:

04053, м. Київ, вул. Січових Стрільців, 17

Адреса веб-сайту Фонду:

Інформація про захист прав вкладників на сайті Фонду:

Ознайомтеся з більш детальною інформацією про Фонд та умови виплати гарантованих сум відшкодування за рахунок коштів Фонду на вкладці «Документи».

Пропонуємо вашій увазі короткометражний відеоролик про систему гарантування вкладів фізичних осіб «Умови гарантування банківських вкладів».