Mi pay

Оплачуйте безконтактно за допомогою Mi Pay та фітнес-трекеру Xiaomi Mi Smart Band 4 NFC та картки UKRSIBBANK. Ця технологія допомагає швидко та безпечно здійснювати оплати товарів та послуг через термінали у магазинах.

Як здійснювати оплати з Mi Smart Band 4 NFC та карткою Mastercard від UKRSIBBANK?

 • 1

  Завантажте додаток Mi Fit

  Завантажте на свій смартфон додаток Mi Fit останньої версії з App Store чи Google Play

 • 2

  Активуйте обліковий запис Mi Fit

  Активуйте обліковий запис Mi Fit із країною «Україна» та активуйте Mi Smart Band 4 NFC за допомогою програми Mi Fit через свій обліковий запис Mi Fit

 • 3

  Відкрийте вкладку «Пристрої»

  Відкрийте вкладку «Пристрої» та виберіть «Фітнес-браслет Mi Smart Band 4 NFC»

 • 4

  Зайдіть у розділ «Банківська картка»

  Зайдіть у розділ «Банківська картка» та заповніть дані вашої картки Mastercard

 • 5

  Підтвердьте авторизацію

  Підтвердьте авторизацію через SМS-повідомлення та насолоджуйтесь швидкими та безпечними оплатами з Mi Band 4 NFC з Mastercard від UKRSIBBANK

Всі платежі, що здійснені браслетом Xiaomi Mi Smart Band 4 захищені технологією токенізації Mastercard, ця технологія змінює номер картки на 16-значний токен. Всі дані картки зберігаються в надійно захищеному NFC-чипі, розробленому компанією NXP, що передбачає захисні заходи щодо збереження платіжних даних користувачів від несанкціонованого доступу

Поширені питання

 • Чи підійде Mi Smart Band 4 NFC для користування Mi Pay, що випущений для китайського ринку?

  На жаль, щоб скористатись даною функцією необхідно мати трекер, що випущений спеціально для ринків України, Росії та Білорусі у вересні 2020 року.

 • Яку кількість банківських карток можна додати до фітнес-трекера?

  До Mi Smart Band 4 NFC можна додати близько 6 банківських карток.

 • Я втратив свій фітнес-трекер, як мені вберегтись від крадіжки?

  Щоб уникнути схожої ситуації необхідно налаштувати функцію блокування в знятому стані. Якщо цю функцію увімкнено, то на фітнес-браслеті активується екран блокування з паролем, це дозволяє виявити коли ваш фітнес-трекер було знято з руки.

  Налаштувати цю функцію можна наступним чином.

  Виберіть параметри Off-wrist lock (Блокування в знятому стані) на сторінці Profile (Профіль) > Mi Smart Band 4 NFC у програмі Mi Fit, щоб відкрити екран налаштувань.

  На сторінці Off-Wrist Lock Settings (Параметри блокування в знятому стані) встановіть пароль розблокування за допомогою інструкцій.

  Також, якщо ви забули пароль, його можна змінити на сторінці параметрів блокування в знятому стані. У разі активації даної функції зловмисник, який знайде ваш фітнес-браслет, не зможе скористатися даними.

 • Чи всі моделі смартфонів підтримують дану функцію?

  Фітнес-браслет Mi Smart Band 4 NFC підтримує телефони з ОС Android 4.4 і новіших версій та iOS 10.0 (iPhone 5s і новіші пристрої) з Bluetooth 4.0; для використання функції оплати потрібна версія ОС Android 6.0 або новіша.

Поділитися сторінкою:

| 1.353 сек. | SQL -674 | 34.72MB