Платіжна картка для дитини

Дитина здійснюватиме безпечні розрахунки карткою міжнародної платіжної системи Mastercard.

Про картку

Діти прагнуть самостійності? Хочете навчити дітей фінансової грамотності? В такому разі оформлюйте картку для вашої дитини. Ви, як батьки та власники рахунку, можете встановлювати ліміти та контролювати витрати.

Дитина здійснюватиме безпечні розрахунки карткою міжнародної платіжної системи Mastercard. Ця картка може стати першим знайомством зі світом фінансів.

Пропозиція доступна для дітей віком від 6 років, чиї батьки є власниками пакетів All Inclusive de Luxe, Black Edition або Le Grand.

Умови відкриття

Додаткова картка на ім'я дитини не відкривається до рахунків, на яких встановлено ліміт овердрафту. Залежно від віку дитини до рахунку одного з батьків можна відкрити платіжну картку:

  • MC PLATINUM KIDS — для дітей з 6 років

  • MC PLATINUM TEENS — для дітей з 11 років

Тарифи:

Вартість випуску картки на ім'я дитини залежить від пакетної пропозиції, в рамках якої відкривається картка.

Назва пакетної пропозиція

Вартість випуску картки

200 грн

600 грн

Ліміти

Ліміти для проведення операцій по карткам, що емітовані на ім’я дитини, залежать від віку дитини (базове значення ліміту – 10 гривень на добу):

  • Від 6 до 10 років включно (картка «MC PLATINUM KIDS») — максимальне значення платіжного ліміту може становити 100 гривень на кожну з операцій. Сумарний ліміт 100 грн/на добу. Ліміт не може бути збільшено навіть власником рахунку

  • Від 11 років включно (картка «MC PLATINUM TEENS») максимальне значення платіжного ліміту може бути встановлено на рівні діючих лімітів для карток MC PLATINUM на кожну з операцій. Ліміт може бути змінений лише одним із батьків – власником рахунку

Детальна інформація по лімітам для платіжної картки на ім’я дитини за посиланням.

Документи для відкриття та отримання картки

Для відкриття картки на ім’я дитини необхідно, щоб власник рахунку UKRSIBBANK (один із батьків) звернувся в обслуговуюче відділення банку та надав:

  • Паспорт громадянина України (власника рахунку)
  • Свідоцтво про народження (для дітей віком від 6 до 14 років) або паспорт громадянина України чи документ, що його замінює (для дітей віком від 14 років)
  • Індивідуальний податковий номер дитини (далі ІПН)

Для отримання платіжної картки:

  • Вік дитини від 6 до 13 років включно (малолітня особа) — власник рахунку звертається в обслуговуюче відділення з паспортом громадянина України і отримує картку на ім’я дитини
  • Вік дитини від 14 років (неповнолітня особа) — неповнолітня особа самостійно звертається у відділення банку з паспортом громадянина України чи документом, що його замінює та ІПН

Поділитися сторінкою: