УКРСИББАНК ЗБІЛЬШУЄ КАПІТАЛ


15.10.2015


УкрСиббанк BNP Paribas Group збільшить свій капітал на 130 млн доларів. Відповідне рішення буде офіційно прийнято на Загальних зборах акціонерів 16 листопада 2015 року.

 

Випущені акції буде розподілено між поточними акціонерами банку: Групою BNP Paribas, яка за версією головних рейтингових агенцій займає найвищі сходинки з-поміж міжнародних банків, представлених в Україні, та ЄБРР, найбільшим іноземним інвестором економіки України.   

 

«Збільшення статутного капіталу ще одним кроком на шляху довгострокової стратегії розвитку банку, націленої на зміцнення позицій банку на фоні поточної економічної ситуації в Україні», – наголосив Жан-Поль Сабе, Голова Наглядової ради УкрСиббанку BNP Paribas Group.    

 

«ЄБРР й надалі надаватиме підтримку Україні через надійні та прозорі банки, здатні забезпечити фінансування бізнесу і, таким чином, стимулювати розвиток економіки України.  У нас довга історія плідної співпраці з BNP Paribas, і я впевнений, що наші спільні зусилля зміцнять позиції УкрСиббанку в складних економічних умовах», – додав Ніколас Тессейман, член ЄБРР.

Для довідки:

АТ «УкрСиббанк» (www.ukrsibbank.com / www.my.ukrsibbank.com) зареєстроване 18 червня 1990 року, має банківську ліцензію №75 та Генеральну ліцензію на здійснення валютних операцій № 75, видані НБУ 05.10.2011 року. Станом на 30.09.2015 року:

чисті активи – 38,084 млрд грн,

капітал – 1,869 млрд грн,

кредитно-інвестиційний портфель – 24,512 млрд грн,

кошти клієнтів - юридичних осіб – 17,471 млрд грн,

кошти клієнтів - фізичних осіб – 9,903 млрд грн.

Банк обслуговує понад 2,3 млн клієнтів. Регіональна мережа нараховує понад 400 відділень по всій Україні, банкоматна мережа – понад 1100 АТМ.

Понад 84,99% акцій УкрСиббанку належить BNP Paribas Group, 15% акцій – ЄБРР.


Група BNP Paribas (www.bnpparibas.com) присутня у 75 країнах світу, нараховує близько 187 500 співробітників і обслуговує 27 мільйонів клієнтів і 1 мільйон підприємців у 6800 відділеннях. Будучи провідною групою в Єврозоні з консолідованим капіталом у 87,6 млрд євро, BNP Paribas посідає ключові позиції у трьох основних напрямках діяльності: роздрібні банківські послуги, інвестиційні рішення, корпоративні та інвестиційні банківські послуги. У сфері роздрібних банківських послуг BNP Paribas має 4 внутрішніх ринки: Франція, Італія, Бельгія та Люксембург. Банк розвиває інтегровану бізнес-модель роздрібного бізнесу в Східній Європі, країнах Середземноморського басейну, Туреччині, а також має велику мережу банківських відділень на заході США. У сфері корпоративних та інвестиційних банківських послуг та інвестиційних рішень BNP Paribas також посідає провідні позиції в Європі, має міцний стан на ринках Південної та Північної Америки, а також стійкий динамічний бізнес в Азії. BNP Paribas – банківський бренд №1 в Європі за версією Brand Finance Banking у 2014 році.

 

Прес-служба АТ «УкрСиббанк»:

Євгенія Тичинська +38 (044) 201 22 71 yevheniia.tychynska@ukrsibbank.com