22.09.2017

50 тисяч клієнтів вже встановили UKRSIB online

Понад 50 тисяч клієнтів вже оцінили переваги нового інтернет-банкінгу UKRSIB online, який банк запустив лише два тижні тому. Саме стільки клієнтів зареєструвалися упродовж 12 днів.

64% користувачів зареєструвались на інтернет-сторінці UKRSIB online. Крім того, майже 30% — скористалися мобільним додатком. До речі, за даними Google play market, UKRSIB online посідає перше місце у розділі «Фінанси, що набирають популярність», та 3-те місце «Фінанси — Топ безкоштовні». Вісім з десяти користувачів поставили найвищу оцінку мобільному додатку.

Найпопулярніші функції інтернет-банкінгу — це поповнення мобільного телефону, перекази між своїми картками та на інші рахунки, сплата кредитів, оплата комунальних послуг.

Мета UKRSIBBANK — зробити фінансове життя клієнтів безпечним і комфортним. Ми працювали над цією програмою, щоб спростити користування банківськими послугами. UKRSIB online дозволяє розблокувати чи заблокувати картку (постійно чи тимчасово), перевести кошти з картки на картку, керувати депозитами, зробити регулярними поповнення мобільного рахунку, погасити кредит та ще безліч іншого. Також програма містить функцію «персонального фінансового менеджера», який допомагає контролювати усі витрати і слідкувати за своїм бюджетом.

Для початку роботи в UKRSIB online достатньо лише зареєструватися на сторінці нового інтернет-банкінгу чи у мобільному додатку для iOS та Android. Користуватися сервісом зручно як з комп’ютера, так і зі смартфона чи планшета.

Поділитися сторінкою:

| 1.341 сек. | SQL -571 | 33.52MB