02.12.2013

6 грудня УкрСиббанк пригощає «Французьким сніданком» у 100 відділеннях

В першу п’ятницю зими, 6 грудня, з 9:00 до 14:00 УкрСиббанк BNP Paribas Group запрошує всіх на «Французькі сніданки», які пройдуть у сотні відділень по всій Україні. Відвідувачів банку в цей день чекають вишукані частування — смачні хрусткі круасани, ароматна кава і приємні сувеніри з Парижа. У дружній неформальній атмосфері гості зможуть ближче познайомитися з банком і співробітниками, поставити свої фінансові питання.

У день «Французького сніданку» і ще протягом 5 днів — з 6 до 12 грудня — у

відділеннях-учасниках
діятимуть спеціальні акційні пропозиції.

+5% річних до діючої ставки за вкладом у гривні «Персональний план збагачення» на термін 6 місяців для нових клієнтів. Це ідеальне рішення для всіх, хто прагне поступово накопичувати на реалізацію своїх планів, що вимагають значних витрат. Можна почати зберігати кошти всього зі 100 гривень.

Крім того, клієнтам, які активно користуються фінансовими послугами, банк пропонує знижку — 50% на обслуговування пакетних пропозицій All Inclusive, All Inclusive Ultra, All Inclusive De Luxe протягом першого року. До пакетної пропозиції входять карткові та накопичувальні рахунки з підвищеними відсотками на залишок у трьох валютах, до 6 платіжних карт, страхування,

інтернет-банкінг
Star24, знижки від партнерів банку та багато іншого.

«УкрСиббанк прагне будувати з клієнтами довгострокові відносини. Зустрічі за чашкою ароматної кави з круасанами вже стали гарною традицією. Банк третій рік поспіль запрошує гостей на «Французькі сніданки». За цей час понад 5000 учасників заходу отримали професійну консультацію і майже 3000 клієнтів довірили нам обслуговування рахунків і свої заощадження», — розповів заступник голови правління УкрСиббанку BNP Paribas Group Костянтин Лежнін.

Звичай пригощати клієнтів кавою та круасанами прийшов в Україну з європейських відділень BNP Paribas Group. Там такі заходи під назвою «Cafe Des Voisins» (Кафе сусідів) проводяться вже близько п’яти років. У проекті взяли участь понад 2000 відділень групи у Франції, Бельгії, Італії, Польщі, Люксембурзі, США, Сербії та

Кот-д
’Івуарі. У гості на каву прийшли близько 35 тисяч клієнтів.

Запрошуйте друзів і вирушайте разом на «Французький сніданок» в УкрСиббанк.

Поділитися сторінкою: