19.09.2013

А у Вас є «План персонального збагачення»?

Мрії здійснюються з «Персональним планом збагачення» від УкрСиббанку BNP Paribas Group.

«Кожна людина прагне кращого. Хтось мріє про комфорт у своїй домівці чи нову автівку, інші відкладають гроші на весілля, екзотичну подорож або на освіту, — розповідає Заступник Голови Правління УкрСиббанку BNP Paribas Group Костянтин Лежнін. — Прагнучи допомогти клієнтам втілити свої мрії без зайвих витрат або позик у друзів та родичів, УкрСиббанк створив «Персональний план збагачення» — депозит зі щомісячним поповненням та привабливою відсотковою ставкою. Клієнт сам визначає суму та дату поповнення вкладу. Обов’язкова сума щомісячного поповнення складає всього 100 гривень або 20 доларів США».

Відкрити депозит можна в системі інтернет-банкінгу Star24 або у відділенні УкрСиббанку. Депозит в системі Star24 УкрСиббанку — це безпечно, зручно та вигідно: окрім економії часу на візит до банку, вкладники отримують додаткові +1% до ставки у гривні та +0,2% до ставки в іноземній валюті.

Найбільш зручні способи поповнення вкладу — автоматичне списання з карткового рахунку або поповнення через систему інтернет-банкінгу Star24.

Спеціальний калькулятор на сайті банку допоможе визначити оптимальну початкову суму та розмір поповнень для досягнення результату — зібрати необхідну суму коштів для покупки або події.

Сьогодні завдяки банку понад 35 тисяч вкладників успішно наближаються до своєї мрії за допомогою «Персонального плану збагачення».

Поділитися сторінкою: