21.10.2013

Ace Manager 2014: 6-й раунд щорічної міжнародної он-лайн бізнес-гри BPN Paribas Group серед студентів

BNP Paribas вже шостий рік поспіль проводить

он-лайн
змагання серед студентів вузів по всьому світу. Українські студенти також можуть брати участь у грі, зареєструвавшись до 10 квітня 2014 на сайті acemanager.bnpparibas.com.

Цього року стати учасником гри Ace Manager може кожен користувач Інтернет: молоді фахівці, пенсіонери, керівники, але брати участь у фіналі можуть тільки студенти. Протягом трьох тижнів учасники зможуть відчути себе справжніми банкірами, зрозуміти роботу економіки, вивчити механізми світу бізнесу, а також поліпшити свою ділову англійську.

Гра Ace Manager 2014 розроблена провідними експертами у фінансовій сфері
BNP Paribas і є частиною стратегії просування бренду і створення іміджу одного з найкращих роботодавців для студентів у світі.

Місія гри

Змагання буде проходити у вигаданому місті Universe City, де несподіване відкриття спричинило серію безпрецедентних подій.

Під час

онлайн-фази
гри команди, що складаються з трьох осіб, повинні будуть впоратися з різними завданнями банківської сфери: маркетинг, менеджмент, розвиток бізнесу. Їх місія — запропонувати клієнтам найбільш відповідне рішення для розвитку їх бізнесу.

Учасники повинні будуть вирішити складні завдання, пов’язані з основними напрямами діяльності Групи BNP Paribas: роздрібний бізнес, управління активами, корпоративний та інвестиційний бізнес.

Програма ігри

Гра буде проходити на сайті acemanager.bnpparibas.com англійською мовою. Старт

он-лайн
етапу запланований на 17 квітня і триватиме до 7 травня 2014
.

Фінал — вирішальне випробування серед п’яти кращих команд перед експертним журі, що складається з викладачів

ВНЗ-учасників
та

топ-менеджерів
BNP Paribas, пройде в травні 2014.

Програма Ace Manager

  • Реєстрація з 15 жовтня 2013 р. по 10 квітня 2014
  • Змагання з 17 квітня по 7 травня 2014
  • Фінал — травень 2014
  • Церемонія нагородження відбудеться наприкінці травня 2014

Призи

Перше місце: 6 000 євро і поїздка в Париж;

Друге місце: 3 000 євро;

Третє місце: 1 500 євро.

Усі фіналісти отримають квитки на тенісний турнір.

У четвертій грі Ace Manager взяло участь більше 19 000 студентів з 136 країн на п’яти континентах. Щорічно понад мільйон студентів дізнаються про бренд BNP Paribas завдяки грі. Сайт Ace Manager налічує більше 600 000 відвідин, а сторінка в фейсбуці — 27309 фанів.

Більше 70% персоналу BNP Paribas працюють за межами Франції. У Групі працюють талановиті співробітники більш ніж 300 напрямків зі всього світу з різним досвідом роботи та кваліфікацією.

Політика підбору персоналу Групи BNP Paribas

BNP Paribas постійно шукає талановитих співробітників. У 2014 р. Група планує залучити 18 000 нових співробітників, у тому числі 1 000 у Франції. Також Група щорічно приймає понад 260 молодих фахівців по всьому світу в рамках програми VIE (волонтерська робота за кордоном) і пропонує стажування більш ніж 1100 студентам старших курсів у Франції. Група розуміє, як студентам важливо мати безпосереднє уявлення про роботу, і планує залучити в 2014 р. 1650 студентів для стажування на всіх рівнях.

Поділитися сторінкою: