21.12.2021

Акція «Срібна монетка»: підсумки та переможці

290 тисяч гривень склав грантовий фонд цьогорічної акції «Срібна монетка», яку UKRSIBBANK BNP Paribas Group співреалізував з Всеукраїнською благодійною організацією «Даун Синдром» у 2021 році. Кошти, які UKRSIBBANK збирав разом з клієнтами та партнерами протягом трьох місяців 2021 року, будуть розподілені між регіональними організаціями, що працюють з дітьми з синдромом Дауна, на реалізацію програм творчого розвитку дітей з особливими освітніми потребами.

Цьогоріч гранти отримали наступні організації:

  • Київська громадська організація «Бачити серцем» отримала 90 тисяч грн на реалізацію проєкту літній інклюзивний табір «Космотабір – простір для всіх»;
  • громадська організація “Херсонська обласна організація підтримки дітей з синдромом Дауна та їх сімей «Сонячні діти Херсонщини» отримала 80 тисяч грн на проєкт Всеукраїнський сімейний квест-фестиваль «Щасливі разом»;
  • Харківська благодійна організація батьків дітей із хромосомними особливостями і лікарів генетиків отримала 70 тисяч грн на проєкт «Взаємодія»- постановка інклюзивної танцювальної вистави «Африка».

Ще один додатковий грант в розмірі 50 тисяч грн отримала київська громадська організація «Вікен» на втілення проєкту – театрально-хореографічної вистави «Лісова казка».

«Передусім хочу подякувати усім десятьом організаціям за участь у конкурсі проєктів для дітей з синдромом Дауна. А також привітати переможців. Щороку в Україні з’являється все більше організацій, які опікуються дітьми з трисомією 21. Це вселяє віру в те, що інклюзивне навчання та адаптація у соціумі для таких діток не далеке примарне майбутнє, а цілком можливі реаліі сьогодення», – розповідає Яніна Ольховська, директор з питань комунікацій, корпоративної соціальної відповідальності та залученості UKRSIBBANK.

UKRSIBBANK вже 12 рік поспіль реалізує благодійну акцію «Срібна монетка», основна мета якої привернути увагу громадськості до проблеми та подолати певні стереотипи в ставленні до людей з синдромом Дауна.

Поділитися сторінкою:

| 1.240 сек. | SQL -570 | 33.05MB