03.04.2020

Безкоштовні перекази між рахунками IBAN в UKRSIB online

UKRSIBBANK BNP Paribas Group надає можливість своїм клієнтам безкоштовно здійснювати перекази між рахунками IBAN в UKRSIB online, розвиваючи культуру безготівкових розрахунків.

Послуга надається без нарахування комісії для власників:

Наразі, більш ніж 1 млн клієнтів UKRSIBBANK BNP Paribas Group стали користувачами онлайн платформи UKRSIB online та оцінили зручність та безліч переваг інтернет банкінгу, що допомагають в період карантину здійснити обов’язкові платежі та потурбуватися про безпеку рідних, оплативши їм необхідні для підтримки карантинного режиму послуги.

Всім, хто здійснює перекази між рахунками в UKRSIB online важливо використовувати правильний IBAN. Ви можете знайти свій IBAN в системах інтернет-банкінгу UKRSIB online та StarAccess.

Зазначимо, що міжнародний номер банківського рахунку IBAN в Україні формується відповідно до Національного стандарту. При здійсненні переказу коштів потрібно вказувати 2 літери коду країни Україна — UA, 2 цифри — контрольне число, яке розраховується відповідно до алгоритму розрахунку контрольного числа, 6 цифр ідентифікують UKRSIBBANK і 19 цифр — це рахунок клієнта.

Поділитися сторінкою:

| 1.331 сек. | SQL -571 | 32.9MB