16.10.2020

Бізнес інвестує у жіночий потенціал: UKRSIBBANK взяв участь у HeForShe Congress 2020 та розповів про програму «Жінки в бізнесі»

UKRSIBBANK BNP Paribas Group став учасником HeForShe Congress 2020 на тему гендерної рівності в Україні та підготував важливу інформацію про національну програму «Жінки в бізнесі».

Андрій Кашперук, головний операційний директор UKRSIBBANK BNP Paribas Group, став учасником панельної дискусії HeForShe Congress 2020, яку модерував Владислав Рашкован, заступник виконавчого директора від України у Міжнародному валютному фонді. Мова йшла про те, як бізнес вже створює внутрішні та зовнішні програми з підтримки розвитку жіночого потенціалу.

«Зараз підтримка жінок та розуміння того, що вони мають великий потенціал змінити своє оточення, громаду і суспільство стали орієнтиром для компаній. Міжнародні дослідження підтверджують, що професійні навички жінок, їх психологічні особливості та підприємницькі вміння сприяють активному розвитку економіки. Для UKRSIBBANK BNP Paribas Group це стало мотивацією започаткувати національну програму «Жінки в бізнесі»,зазначив Андрій Кашперук, Заступник Голови Правління, головний операційний директор UKRSIBBANK BNP Paribas Group. — BNP Paribas на глобальному рівні вже давно опікується питанням гендерної рівності. UKRSIBBANK як частина міжнародної фінансової Групи є досить прогресивним прикладом».

Так, найбільша європейська міжнародна банківська Група BNP Paribas, частиною якої є UKRSIBBANK, активно підтримує жінок-підприємниць, створюючи сприятливі умови для започаткування власної справи та розкриття величезного потенціалу жінок. Усюди, де працює BNP Paribas, банк є активним промоутером сталого розвитку, у тому числі ідеї гендерної рівності, що лежить в основі стратегії Engagement BNP Paribas.

У 2018 році Директор BNP Paribas Жан Лоран Бонафе став амбасадором світового руху ООН – НeForShe, руху, який закликає чоловіків підтримувати жіночі ініціативи та виступає за рівноправність у суспільстві. У 2019 році UKRSIBBANK як частина Групи також підтримав ініціативу HeForShe, тим самим підкреслюючи важливість гендерної рівності в Україні та створення сприятливих умов для розвитку жінок та дівчат, зокрема у бізнесі.

«В нашому банку жінки становлять більшість серед усіх працівників, більше половини керівників різного рівня — жінки. В UKRSIBBANK ми вирішили піти далі у підтримці гендерного питання і більше уваги приділити жінкам-підприємницям, клієнткам та потенційним клієнткам, щоб допомогти їм розвивати свій бізнес. Це ж відомо, що успішність клієнтів веде до успіху банку. Так і була започаткована національна програма «Жінки в бізнесі». Перед розробкою цієї програми нам важливо було зрозуміти підґрунтя. В Україні жінки є власницями та керівницями лише 25-26% компаній малого та середнього бізнесу, і хоча це відповідає світовим показникам, але весь світ говорить, що це замало. Крім того, майже 70% жінок вказали, що хотіли б мати власну справу. Для них це краще, ніж бути найманим працівником. Але цей розрив між реальністю та бажанням свідчить, що щось зупиняє жінок», — продовжив Андрій Кашперук.

За даними маркетингових досліджень з’ясувалось, що основні фактори, які заважають у розвитку власного бізнесу, — це або недостатність знань в менеджменті, оподаткуванні, маркетингу та інших спеціалізованих галузях, або невпевненість у власних силах та страх ризикнути, або відсутність джерел інвестицій. Тому при розробці програми «Жінки в бізнесі» UKRSIBBANK BNP Paribas Group сконцентрував увагу саме на цих основних напрямах, які заважають у становленні та розвитку бізнесу. Національна програма «Жінки в бізнесі» має три напрями:

  1. Інформаційна та консультаційна підтримка жінок в бізнесі.
    Вивчивши потреби жінок, банк розробив серію спеціальних семінарів, що допоможуть клієнткам розвивати і розширювати свій бізнес. Восени 2019 року UKRSIBBANK провів семінари у великих містах України, в рамках яких ми обговорювали особливості та переваги жінок в бізнесі, інструменти для розвитку бізнесу, інновації та інтернет-маркетинг. В 2020 році ми повторимо практику семінарів і проведемо їх онлайн, щоб бути почутими в усіх куточках України та не обмежувати кількість учасниць.
  2. Психологічна підтримка жінок.
    В цьому напрямку наша мета — показати жінкам їх безмежний потенціал, допомогти розкрити таланти, дати поштовх не боятися зробити ризиковані кроки, а також отримувати задоволення від результатів своєї роботи.
  3. Допомога в розвитку бізнесу і фінансування.
    Наразі ми працюємо над створенням особливого продукту для жінок-підприємниць. Це такий комплексний пакет банківського обслуговування, який включає як загальні традиційні, так і індивідуальні умови банківських операцій зі спеціальними консультаціями та цінними пропозиціями від партнерів банку.

Наразі програма «Жінки в бізнесі» знаходиться на стадії активного розширення. Минулого року UKRSIBBANK BNP Paribas Group побачив позитивний відгук з боку жінок-підприємниць, ми впевнились в правильності обраного напрямку для банку і в тому, як багато талановитих зацікавлених жінок прагнуть вкладати сили в свою власну справу. А завдання банку – всіма можливими способами сприяти розвитку бізнесу наших клієнтів, і, відповідно, сприяти сталому розвитку економіки України.

Крім того, UKRSIBBANK продовжує бути постійним партнером ключових заходів, які залучають жінок та дівчат до розвитку. Серед них Конгресс ООН HeForShe, Міжнародна конференція Connecting Women, Європейська математична олімпіада для дівчат, а також «Жінка України» та інші.

Поділитися сторінкою:

| 1.114 сек. | SQL -569 | 33.07MB