09.07.2018

Black Edition від UKRSIBBANK — ключ до успішних подорожей світом

У липні 2018 UKRSIBBANK BNP Paribas Group та Mastercard запропонували своїм Premium клієнтам новий лімітований пакет Mastercard World Black Edition.

«Для нас ви маєте значення. Ми уважно прислухаємося до побажань кожного клієнта. Саме тому, сьогодні ми пропонуємо спеціальну картку для наших клієнтів, які часто подорожують світом. Це наче своєрідний travel pass, з яким кожна поїздка за кордон, будь-то відрядження чи відпочинок, стане простою, безпечною та успішною», — підкреслив керівник Premium Banking UKRSIBBANK BNP Paribas Group Ярослав Білан.

Картка Mastercard World Black Edition забезпечить преміальний сервіс вашій родині. Відтепер ваші привілеї під час подорожей дійсно не мають кордонів і відкривають нові горизонти. Шлях до них комфортний та безпечний, тому що ви серед обраних мандрівників. Переконайтеся в цьому, відчувши привілеї під час перебування в аеропортах України та світу, скористайтесь спеціальними умовами та програмою страхування за кордоном, які забезпечує ваша картка.

Нагадаємо, що три роки поспіль UKRSIBBANK BNP Paribas Group визнано найкращим сервісом Premium Banking в Україні за версією Mastercard.

Більше інформації про Mastercard World Black Edition читайте на сторінці.

Поділитися сторінкою: