24.12.2020

Блокчейн: BNP Paribas підтримує майбутнє аудіовізуальної індустрії

Світова прем’єра! Інвестиційний фонд, що спеціалізується на аудіовізуальному виробництві (фільми та серіали), пропонує інвестиційний шлях, повністю заснований на блокчейні: новий спосіб фінансування цього сектору, на який впливає криза охорони здоров’я. Ця інноваційна модель фінансування, заснована на токенації (назва, взята від токена, отриманого в обмін на участь у блокчейні), дозволить отримати більш ліквідне, безпечне та прозоре фінансування. Це головне нововведення.

Аудіовізуальне виробництво, сектор, що швидко розвивається

Ситуація у охороні здоров’я вплинула на аудіовізуальну галузь: закриті кінотеатри, зупинки виробництва тощо. Зіткнувшись з такою безпрецедентною ситуацією, BNP Paribas – основний акціонер UKRSIBBANK – продовжує свою відданість кіно- та аудіовізуальній галузі.

Водночас ця економічна ситуація спричинила вибух попиту на аудіовізуальний вміст, зокрема через платформи VOD та SVOD та аудиторію телеканалів. Цифри говорять самі за себе: кількість абонентів платформ VOD зросла з 88 мільйонів у 2019 році до 133 мільйонів у 2020 році, прогнозуючи до 197 мільйонів у 2025 році.

Незважаючи на вплив кризи в галузі охорони здоров’я, аудіовізуальна галузь у цілому формується як потужний та міцний ринок зростання, який є гарантією прибутковості для приватних інвесторів. Однак вони стали важливими для певного сектору, який не завжди може знайти адекватне інституційне фінансування для розвитку. Зіткнувшись із цим викликом, компанія Logical Pictures, яка впродовж ряду років активно фінансувала фільми та серіали, з великим успіхом у Франції та на міжнародному рівні, за підтримки BNP Paribas створює інвестиційний фонд для допомоги гравцям у аудіовізуальний світ: 21 Content Ventures, який забезпечує інноваційну відповідь на основі технології блокчейну.

21 Content Ventures пропонує професійним інвесторам можливість підписатись на збір коштів за допомогою пропозиції токенів безпеки (STO). Кожен цінний папір замінюється маркером, цифровим активом на основі DLT (Технологія розподіленої книги, частиною якого є блокчейн), що пропонує безліч переваг з точки зору ліквідності та прозорості фондів. Тут з’являється BNP Paribas. Поєднання різних галузей компетенції Групи дозволило розробити інтерфейси платформи управління, пропонованої інвесторам, організувати процес підписки із застосуванням правил KYC (Know Your Customer) та AML (Anti Money Laundering), а також маркетинг токенів. Цим контролем за забезпеченням потоків та процесом розподілу безпосередньо керував Portzamparc, дочірнє підприємство Групи, яке займається підтримкою приватних інвесторів та СМБ на фондовому ринку.

Завдяки своєму поєднаному досвіду в галузі цифрових банківських операцій та аудіовізуальному фінансувані, BNP Paribas зміг закріпити інноваційну модель Logical Pictures. Ця підтримка притаманна ролі Групи та її прихильності кінематографу, сектору, який, як ніколи в нинішніх умовах, повинен забезпечувати свій розвиток, стимулюючи приватні інвестиції. Як провідний європейський банк у кіносекторі, BNP Paribas був ідеально підготовлений для підтримки Logical Pictures у запуску 21 Content Ventures.

BNP Paribas підтримує та фінансує кіноіндустрію понад 100 років!

Підтримка кіноіндустрії розпочалася ще на початку 20 століття є частиною ДНК Групи. Насьогодні BNP Paribas забезпечує пряме або непряме фінансування одного з двох фільмів, вироблених у Франції. Група сформувала іміджевий та медіа-бізнес-центр, де понад 60 експертів працюють над фінансуванням фільмів по всій Європі.

В Італії через BNL, в Бельгії через BNP Paribas Fortis і навіть до Сполучених Штатів, де BNP Paribas підтримує особливі зв’язки з найбільшими студіями виробництва.

Група бере участь у всіх стадіях створення аудіовізуального ланцюжка: фінансування виробництва, підтримка творчості, партнерства, фестивалі, інновації тощо.

Поділитися сторінкою: