22.01.2019

BNP Paribas – 1-й Європейський банк з точки зору сталого розвитку: «100 глобальних найбільш стійких корпорацій»

П’ятий рік поспіль BNP Paribas входить у перелік рейтингу «Global 100 Most Sustainable Corporations» — «100 глобальних найбільш стійких корпорацій», який щороку публікується з нагоди відкриття Всесвітнього економічного форуму в Давосі, канадським журналом Corporate Knights («Корпоративні лицарі»).

За підсумками рейтингу, BNP Paribas банк №1 серед європейських і французьких банків, а також №3 у всьому світі (загалом оцінювався 821 банк). Коли BNP Paribas уперше увійшов до переліку найбільш стійких корпорацій, то посів 58 місце. За п’ять років банк піднявся на 24 місце, зробивши безпрецедентний прогрес

+12 місць
за минулий рік.

Цього року Група BNP Paribas відзначена у сфері позитивного впливу фінансових продуктів та розвитку сервісів, а також соціальної відповідальності. Крім того, інтеграція Групою індикаторів КСВ високо оцінена рейтингом, це той елемент, який суттєво виділяє Групу у банківському секторі.

Ця винятковість сталася за кілька місяців після того, як BNP Paribas був визнаний найактивнішим європейським банком в боротьбі зі зміною клімату, згідно з останнім звітом «Getting to Green» британської недержавної організації «ShareAction». У документі підкреслюється стратегія Групи щодо клімату, КСВ, цільові показники до 2020 року, зобов’язання щодо вуглецевої нейтральності, підтримка переходу на відновлювані джерела енергії, а також відповідальна інвестиційна та фінансова політика у чутливих секторах.

Лоренс Пессе, Керівник корпоративної соціальної відповідальності BNP Paribas Group: «Посівши 24 місце в рейтингу Global 100 Most Sustainable Corporations, BNP Paribas показала найвищу оцінку, починаючи з 2015 року. Перший французький і європейський банк – це надихає наших співробітників. Досягнутий прогрес є підтвердженням позитивних зусиль усіх підрозділів банку щодо досягнення екологічних, соціальних та управлінських цілей, які ми поставили перед собою».

У рейтинг Global 100 Most Sustainable Corporations увійшли компанії зі всього світу, які найбільше сприяли сталому розвитку і досягли успіху у збалансуванні фінансових показників із корпоративною соціальною відповідальністю. Для складання рейтингу 2019 року Corporate Knights проаналізували 7536 компаній, зареєстрованих на біржі, з валовим доходом мінімум

1 млрд дол
на 2018 фінансовий рік.

Поділитися сторінкою: