13.07.2016

BNP Paribas названий «Найкращим банком у світі» журналом «Euromoney» за видатні досягнення в 2016 році

Нещодавно BNP Paribas був названий «Найкращим банком у світі» в 2016 році журналом «Euromoney», передовим світовим фінансовим виданням, в рамках його престижної щорічної нагороди «За видатні досягнення&raq

Нещодавно BNP Paribas був названий «Найкращим банком у світі» в 2016 році журналом «Euromoney», передовим світовим фінансовим виданням, в рамках його престижної щорічної нагороди «За видатні досягнення».

Головна нагорода «Найкращий банк у світі» є однією із восьми, які в цілому вже отримав банк BNP Paribas, серед яких були такі регіональні нагороди як «Найкращий банк у Західній Європі» та «Найкращий банк у сфері транзакційних послуг у Західній Європі».

Журнал «Euromoney» відзначив: «BNP Paribas є тим, що ми називаємо винятковістю на сьогодні: великий банк, який дійсно виконує свої обіцянки. BNP Paribas має навіть більші доходи, ніж багато із великих банків США, незважаючи на те, що він закріплений у своєму домашньому регіоні із низьким рівнем зростання, в той же час підтверджуючи переваги диверсифікованої бізнес-моделі. На сьогодні лише відмінні команди управління банком можуть одночасно задовольняти своїх акціонерів, регуляторів та клієнтів. У BNP Paribas одна із найкращих таких команд.
Надійна, технічно вправна, несхильна до вихваляння чи грандіозних бачень, ця команда створила капітал, скорочуючи ризики та збільшуючи свою долю клієнтського ринку. Цей банк має також ряд потужних глобальних франшиз, включаючи сильний корпоративний та інституційний банківський бізнес, який починає відзначатися у сфері транзакційних послуг».

Окрім звання «Найкращий банк у світі», банк BNPParibas в цілому отримав наступні нагороди:

  • Найкращий банк у Західній Європі
  • Найкращий банк у сфері транзакційних послуг у Західній Європі
  • Найкращий банк у сфері управління статками у Західній Європі
  • Найкращий банк у Франції
  • Найкращий банк у Люксембурзі
  • TEB (Turkish Economy Bank) – Найкращий банк у сфері корпоративної соціальної відповідальності в Центральній та Східній Європі
  • TEB – Найкращий банк для МСБ в Центральній та Східній Європі

Жан-Лоран Боннафе, Головний виконавчий директор BNPParibas, відзначив:«Для нас дуже почесно отримати цю престижну нагороду. Я хотів би подякувати нашим клієнтам за їх довіру та нашим колегам за їх добросовісну роботу. В BNP Paribas ми прагнемо бути еталоном серед європейських банків з міжнародною присутністю, кращим довгостроковим партнером для наших клієнтів та одними із тих, хто робить свій внесок у відповідальний та сталий глобальний розвиток. Ці нагороди відображають силу нашої диверсифікованої та інтегрованої бізнес-моделі, допомагаючи нам досягати нашої мети.»

Поділитися сторінкою:

| 1.422 сек. | SQL -572 | 32.92MB