18.06.2019

BNP Paribas сприяє захисту екосистем нашої планети

Наразі морські екосистеми є однією з найбільш хвилюючих тем екології на нашій планеті. Забруднення, надмірне виловлювання риби, розповсюдження інвазивних водних видів, знищення прибережних середовищ існування і багато чого іншого, що випливає безпосередньо з діяльності людства, є і зоною його відповідальності. Всесвітній день океанів, який відбувся 8 червня цього року, має на меті підвищити усвідомлення важливої ролі океанів у нашому повсякденному житті, а також різні існуючі рішення для їх захисту.

Світовий океан є найбільшою з існуючих екосистем на нашій планеті. Покриваючи понад 71% поверхні Землі, вода є джерелом існування для понад 3 мільярдів людей. Океан також є головними «легенями» нашої планети, викидаючи в атмосферу більше кисню, особливо через морські рослини, ніж усі ліси в світі, і поглинаючи 30% вуглекислого газу, що виробляється людиною.

Фонд BNP Paribas сприяє збереженню морських екосистем.

Усвідомлюючи ці ключові питання, протягом багатьох років Фонд BNP Paribas вирішив взяти на себе зобов’язання щодо збереження морських екосистем.

Завдяки своїй ініціативі Climate&Biodiversity Initiative, 5 з 18 дослідницьких проектів, підтриманих з 2010 року, призвели до кращого розуміння складних механізмів підкислення та поглинання атмосферного вуглецю в океані, а також впливу на дику природу та морську флору.

У 2018 році, в рамках

the International Year of Coral Reefs
, Фонд BNP Paribas і Асоціація науково-технологічних центрів (ASTC) розробили ініціативу

Corals Matter initiative
у співпраці з різними партнерами, що складається з інструментарію для підвищення обізнаності, а також веб-сайту та Інтерактивної панелі, що пояснює проблеми, з якими стикаються коралові рифи та морське біорізноманіття сьогодні.

Частиною партнерства BNP Paribas в цьому питанні є співпраця з Coral Guardian.

Coral Guardian — це французька офіційна неприбуткова організація, яка визнана громадським інтересом. Coral Guardian працює над відновленням і захистом морського біорізноманіття. Місії асоціації особливо зосереджені на збереженні коралових екосистем завдяки участі прибережних громад, які залежать від них. Асоціація здійснює конкретні заходи для посилення біорізноманіття завдяки своїй моделі участі, стійкого та повторюваного збереження морської природи. Coral Guardian також має місії з підвищення обізнаності та наукових досліджень.

Поділитися сторінкою: