09.11.2021

BNP Paribas створює Групу переходу на низьковуглецеву економіку

BNP Paribas – головний акціонер UKRSIBBANK створює Групу переходу на низьковуглецеву економіку (Low-Carbon Transition Group), посилюючи глобальні ресурси, щоб сприяти прискоренню переходу корпоративних та інституційних клієнтів до сталої та низьковуглецевої економіки.

  • BNP Paribas створює спеціальну організацію для підтримки корпоративних та інституційних клієнтів у всьому світі в процесі прискорення їх переходу до сталої та низьковуглецевої економіки.
  • 100 нових співробітників стануть частиною команди з 250 професіоналів, основою діяльності яких є лідерство BNP Paribas на ринках капіталу та стале фінансування.
  • Група переходу на низьковуглецеву економіку також надасть клієнтам доступ до банківської експертизи та додаткових інформаційно-консультаційних послуг у Групі BNP Paribas, включно з екологічною енергією, мобільністю та екологічними рішеннями.

Боротьба зі зміною клімату передбачає масові інвестиції з боку компаній, установ та державного сектору в технології, інфраструктуру та трансформацію їхньої організації. Як провідний європейський банк для корпорацій та установ, присутній у всіх світових фінансових центрах (68 країн світу), BNP Paribas протягом останніх кількох років розробив повний комплекс знань, присвячених переходу, а також стратегії спрямування фінансових потоків на проекти та компанії, які створюють низьковуглецевий світ. Відданий корпоративній місії, BNP Paribas прагне бути довгостроковим партнером для клієнтів, визнаючи зростаючу актуальність кліматичної кризи та дотримуючись спільних цілей у русі до низьковуглецевої економіки.

Спираючись на досвід, накопичений за останні кілька років, BNP Paribas створює спеціалізовану оперативну організацію для підтримки клієнтів у всьому світі. Група переходу на низьковуглецеву економіку, яку очолює Северін Матео, допоможе клієнтам BNP Paribas прискорити перехід, об’єднавши понад 250 професіоналів у всьому світі, з яких 150 є консультантами, спеціалістами з питань ринків капіталу та експертами з галузевих команд, які зараз беруть участь у переході на низьковуглецеву економіку, і 100 є новими співробітниками. Ця група також надасть доступ до повного комплексу інформаційно-консультаційних послуг у Групі BNP Paribas, включно з екологічною енергією, мобільністю та екологічними рішеннями.

Команда спрямована на підтримку постійних корпоративних клієнтів у процесі переходу через декарбонізацію діяльності та інвестиції в нові напрямки бізнесу; інноваційних компаній, що прискорюють перехід, на етапах масштабування та розвитку; а також інвесторів, щоб спрямувати їх капітал на низьковуглецеві види діяльності.

BNP Paribas працюватиме з клієнтами з метою консультації щодо прискорення еволюції бізнес-моделей, узгодження структури їх капіталу з вимогами та амбіціями щодо стійкості, допомагатиме компенсувати залишковий вуглецевий слід, і у підсумку буде партнером для підтримки переходу їх повсякденної діяльності на низьковуглецеву економіку.

Щоб якнайкраще підтримати перехід клієнтів, Група переходу на низьковуглецеву економіку посилює широкий спектр відповідних ресурсів і мережу експертів зі сталого переходу через інтегровану модель BNP Paribas. На додаток до широкого спектру корпоративних та інституційних банківських рішень, Група також покладатиметься на компетентність у сфері мобільності в Arval, лізингових рішеннях та особистих фінансах, досвід у створенні високоефективних будівель від BNP Paribas Real Estate, сталі та спеціалізовані фонди BNP Paribas Asset Management, інвестиційний досвід BNP Paribas Cardif та BNP Paribas Principal Investments, консультаційний досвід для фізичних осіб через BNP Paribas Wealth Management, а також досвід щодо клімату та біорізноманіття від BNP Paribas Company Engagement/CSR.

«Унікальністю того, що ми пропонуємо нашим клієнтам, є також наша здатність посилювати досвід з переходу на низьковуглецеву економіку, який ми створювали протягом останніх десяти років, за межі банківської справи. Як учасник банківського альянсу Net-Zero ми сповнені рішучості провадити більш інтенсивну діяльність щодо клімату, щоб допомогти нашим клієнтам і нашому світу боротися з викликами майбутнього», – каже Жан-Лоран Боннафе, директор і генеральний директор BNP Paribas.

Команда буде спиратися на досвід BNP Paribas:

  • № 1 у сфері сталого фінансування. № 1 за обсягом глобальних сталих облігацій, 2020 фінансовий рік (Bloomberg) і № 1 за обсягами кредитів, пов’язаних із забезпеченням сталого розвитку за MLA, 2020 фінансовий рік (Dealogic); Нагорода IFR & Euromoney 2021 року як найкращий банк для сталого фінансування
  • Команда з досліджень та продажів акцій № 1 (Опитування інституційних інвесторів у розвинутій Європі 2021 року) Провідні можливості розподілу акціонерного та боргового капіталу в регіоні EMEA
  • № 2 у фінансуванні проектів з відновлюваної енергії для країн EMEA та № 4 у світі за обсягом за MLA, 2020 фінансовий рік (Dealogic)
  • №1 у тематичних стратегіях сталого управління активами (Broadridge), ТОП-3 глобальних відповідальних інвестиційних менеджерів (ShareAction), найкраща перспективна стратегія №1 у 2020 році (Financial Times).

Поділитися сторінкою:

| 1.256 сек. | SQL -570 | 32.9MB