14.12.2015

Божоле Нуво з УкрСиббанком: преміум-клієнти відзначили свято молодого вина

11 грудня 2015 року УкрСиббанк BNP Paribas Group вперше відзначив французьке традиційне свято молодого вина разом зі своїми клієнтами.

«УкрСиббанк прагне налагодити дружні партнерські відносити з кожним своїм клієнтом, тож намагається запроваджувати приємні традиції. Зважаючи на французьке походження материнської BNP Paribas Group, ми знайомимо своїх клієнтів саме з французьким стилем життя. Щорічні французькі сніданки у відділеннях вже стали гарною нагодою завітати до банку. А цьогоріч ми вперше запросили преміум-клієнтів банку на свято легендарного Божоле Нуво», — зазначив Костянтин Лежнін, заступник голови правління з питань роздрібного бізнесу УкрСиббанку.

Близько 200 преміум-клієнтів завітали на атмосферний вечір французького свята, де на них чекали арт-інсталяції, святкова фотозона, дружні шаржі, цікаві історії про Божоле Нуво від відомого сомельє. Французький шансон для гостей виконувала група «Круассан».

Наприкінці вечора УкрСиббанк провів серед клієнтів вікторину на знання вин і виноробства, переможці якої отримали вино Божоле Нуво Вілляж.

Поділитися сторінкою:

| 1.157 сек. | SQL -589 | 33.41MB