07.02.2020

Бути банком для світу, що змінюється, означає перетворювати виклики у можливості

UKRSIBBANK представляє Групу BNP Paribas в Україні, поєднуючи свою власну роль банку, міцно вбудованого в українську економічну і соціальну структуру, з динамізмом і ефективністю міжнародної групи.

«Банк для світу, що змінюється» — новий слоган UKRSIBBANK, який у 2020 році стає співзвучний слогану Групи і мовою оригіналу звучить як «The bank for a changing word». Він ідентифікує вектор трансформації банку, наміри на майбутнє та систему корпоративних цінностей Групи BNP Paribas, до складу якої входить.

UKRSIBBANK BNP Paribas Group впродовж 30 років присутності на фінансовому ринку України приділяє особливу увагу тому, щоб його діяльність позитивно впливала на навколишній світ, як з точки зору власного функціонування, так і продуктів та рішень, пропонованих клієнтам за всіма напрямками бізнесу.

«Наші клієнти — рушії змін. UKRSIBBANK покликаний сприяти кращому майбутньому та створювати позитивний вплив на суспільство, — зауважила Яніна Ольховська, начальник Служби бренду та комунікацій UKRSIBBANK BNP Paribas Group. — Бути банком для світу, що змінюється означає супроводжувати наших клієнтів та перетворювати виклики, з якими вони стикаються, у можливості, які дозволять їм досягти своїх особистих та професійних амбіцій».

UKRSIBBANK виявляє та розуміє зміни, які впливають на життя наших клієнтів, і перетворює ці зміни у можливості, що надають нові високоякісні послуги та рішення, щоб зробити фінансове життя клієнтів успішним, безпечним та простим, одночасно сприяючи кращому майбутньому та створюючи позитивний вплив на суспільство.

Поділитися сторінкою:

| 1.215 сек. | SQL -590 | 33.02MB