14.02.2024

150 000 грн та поїздка в Париж: UKRSIBBANK запрошує взяти участь у конкурсі «Створено жінками»

150 000 грн та поїздка в Париж: UKRSIBBANK запрошує взяти участь у конкурсі «Створено жінками»

UKRSIBBANK BNP Paribas Group став партнером конкурсу «Створено жінками — 2024», який вшосте проводить Франко-українська торгово-промислова палата.

Головний приз конкурсу — премія у розмірі 150 000 грн, яку переможниця зможе використати на розвиток власного бізнесу. Також її чекає членство в Франко-українській торгово-промисловій палаті та можливість відвідати Париж. Інші фіналістки отримають грошові призи та консультаційну підтримку від компаній-партнерів. UKRSIBBANK готує для них особливі бізнес пропозиції для обслуговування та спеціальний приз для розвитку бізнесу, аби і надалі підтримувати жінок, які займаються підприємницькою діяльністю у воєнний час та розвивають економіку країни.

Заявки на участь у конкурсі приймаються до 24 березня 2024 року. Потрібно заповнити анкету на сайті womanccifu.com, представити презентацію про себе та свій бізнес, зняти коротке відео та надати офіційний реєстраційний документ. Журі оцінюватиме оригінальність проєкту, стратегічне мислення та якість бізнес-плану.

Торік UKRSIBBANK відзначив спеціальною премією одну з учасниць конкурсу — Лідію Чернигу та надав сертифікат на 100 000 грн для розвитку її бізнесу — масштабування пункту розливу та очищення питної води для громад Полтавщини.

Вже кілька років поспіль UKRSIBBANK підтримує конкурс «Створено жінками». Ми розуміємо потенціал жіночого підприємництва. Сьогодні це також є стимулом для економічного відновлення України. Жінки в бізнесі створюють робочі місця, збільшують податкові надходження, стимулюють інновації та розробляють нові послуги. Дослідження показують, що підтримка жіночого підприємництва сприяє сталому розвитку як місцевих громад, так і суспільства загалом. Як промоутер гендерної рівності UKRSIBBANK заохочує жінок реалізовувати свій потенціал. Для цього ми підтримуємо такі ініціативи, як «Створено жінками». Це наш позитивний внесок у стале майбутнє України.

Лоран ДЮПУШ
Голова Правління UKRSIBBANK BNP Paribas Group

Українські жінки не лише із зброєю в руках боронять країну, а й впевнено керують бізнесом у тилу. З лютого 2023 року кожен другий новий ФОП в Україні відкрили жінки. Найбільш помітно кількість підприємиць зросла від початку осені: так, наразі на жінок припадає 60% нових фопів. Для порівняння, у 2021 році справи, відкриті жінками, складали 49% від загальної кількості нових бізнесів. Жіноче лідерство стає мейнстримом в Україні, і ми раді, що докладаємо руку до цього невпинного процесу. Я бажаю українським жінкам віри в себе та наснаги, а також закликаю підприємиць не зволікати та подаватися на наш конкурс — ви всі варті перемоги та підтримки.

Мод ЖОЗЕФ
директорка Франко-української торгово-промислової палати

Загалом, за п’ять років проведення конкурсу, учасницями стали 700 українських підприємиць, з яких близько 30 стали переможницями, отримавши майже 1 млн гривень на розвиток свого бізнесу. Галузі діяльності учасниць різноманітні: освіта, медицина, створення ефірних олій та натуральної косметики, очищення води, сміттєпереробні станції, кіностудії, виготовлення меблів та багато іншого.

Війна вплинула на бізнес підприємиць. Згідно з дослідженням, з початком повномасштабного вторгнення 95 % бізнесів, що належать жінкам, відчули його негативний вплив. Головними викликами для них стали наслідки стихійних лих та пандемій, проблеми виходу на міжнародний ринок та нестабільні економічні умови в Україні, спричинені війною.

Жінка-підприємець змушена одночасно суміщати декілька соціальних ролей та все ще стикається з певним тиском зі сторони суспільства, що суттєво ускладнює її роботу. Саме через цей гендерний дисбаланс ми бачимо перспективи у розвитку саме жіночого бізнесу та висловлюємо повну підтримку конкурсу «Створено жінками — 2024» з боку Посольства Франції.

Гаель ВЕСЬЄР
Посол Франції в Україні

Довідка:
Франко-українська торгово-промислова палата (CCIFU) засновано у 1994 році. CCIFU наразі об’єднує близько 150 французьких компаній та підприємств під французьким управлінням. Головна мета палати — розвиток торговельних відносин між Україною та Францією. Сила партнерської мережі полягає в взаємодоповнюваності напрямків бізнесу та постійній співпраці з Посольством Франції.

Поділитися сторінкою: