24.07.2019

День Бастилії з UKRSIBBANK

UKRSIBBANK BNP Paribas Group продовжує знайомити PREMIUM клієнтів з традиціями та звичаями Франції. Вишукані святкування Національного Дня Франції або Дня взяття Бастилії – одного з найпопулярніших та улюблених свят французів вже пройшли у Харкові та Києві. І вже зовсім скоро PREMIUM клієнти Одеси також зануряться у французьку атмосферу.

Банк запросив PREMIUM клієнтів Харкова та Києва, щоб разом провести чудовий літній вечір: відчути різноманіття смаків та поєднань однієї з найпопулярніших кухонь світу, ніжний смак добірних сирів, витончений смак вина, а ще проникливі романтичні мелодії французького шансону та чарівні посмішки майстрів гарного настрою – мімів, а також французькі подаруночки, і головне, – можливість «живого спілкування» у колі справжніх друзів — все це створювало вражаючу та захопливу атмосферу величної країни.

UKRSIBBANK – як частина одного з найпопулярніших банків в Європі — BNP Paribas та одна з найбільших французьких інвестицій в Україні запроваджує не лише європейські фінансові традиції, але й культурні. Банк вже більше 10 років підтримує «Французьку весну в Україні» та запрошує своїх Premium клієнтів на закриті заходи у рамках фестивалю, а також на допрем’єрні покази кращих кіноновинок, долучає клієнтів до традиційного святкування Божеле нуво та дня взяття Бастилії. Такі заходи можливі лише для PREMIUM клієнтів банку, адже саме для них банк створює ексклюзивну лінію обслуговування.

Світлини з чудового вечора Дня взяття Бастилії з UKRSIBBANK можна знайти на сторінці банку у Facebook.

Поділитися сторінкою:

| 1.918 сек. | SQL -570 | 32.87MB