20.03.2014

Депозити на дивані. УкрСиббанк надає можливість відкриття депозитів через систему Star24

В 2013 році через систему інтернет-банкінгу Star24 в УкрСиббанку відкрили більше 2000 депозитів та накопичувальних рахунків. Така можливість у клієнтів банку з’явилась у квітні минулого року.

Щоб відкрити чи поповнити депозит в УкрСиббанку більше не потрібно приходити у відділення. За допомогою системи інтернет-банкінгу Star24 це можна зробити не виходячи з дому. Процес відкриття вкладу в мережі займає

2-5 хвилин
, замість 40 хвилин у відділенні.

«Відкрити депозит через систему інтернет-банкінгу дуже зручно, тому що зробити це можна за допомогою комп’ютера чи смартфона, а весь процес займає всього кілька хвилин. При цьому процентна ставка на депозити, відкриті в мережі, вища. З квітня клієнт отримує надбавку +5% на перший місяць до діючої процентної ставки на вклади у гривні та +0,2% в іноземній валюті, — розповів заступник голови правління з питань роздрібного бізнесу УкрСиббанку BNP Paribas Group Костянтин Лежнін. — А завдяки сукупності методів захисту користувачі Star24 можуть бути впевнені в надійності системи. За всю історію системи не було жодного випадку крадіжки або махінації з коштами клієнтів з використанням системи інтернет-банкінгу».

Підключитися до Star24 просто. Ініціювати підключення до системи можна в будь-якому відділенні УкрСиббанку, а віднедавна і в будь-якому банкоматі банку: клієнт може просто ввести свій номер мобільного телефону, на який після додаткової ідентифікації в контакт-центрі буде відправлено SMS-повідомлення з паролем для входу.

Поділитися сторінкою:

| 1.257 сек. | SQL -577 | 33.04MB