16.10.2014

До уваги клієнтів, які здійснюють закупівлі

Шановні клієнти!

Інформуємо Вас, що згідно Закону України №4851-VI від 24.05.2012 р. «Про особливості здійснення закупівель в окремих сферах господарської діяльності» (надалі – Закон) встановлюється контроль платежів, що здійснюються:

  • юридичними особами, які здійснюють діяльність у будь-якій із сфер, визначених статтею 2 Закону;
  • суб’єктами господарювання (в тому числі фізичними особами – підприємцями), які здійснюють діяльність у будь-якій зі сфер, визначених статтею 2 Закону, і при цьому мають спеціальні або ексклюзивні права (права, надані органами державної влади або місцевого самоуправління, що дозволяють провадити діяльність у сферах, зазначених у п. 2 Закону, тільки одному або декільком особам, які мають істотний вплив на здатність інших осіб здійснювати діяльність в зазначених сферах).

У разі якщо Ваша діяльність підпадає під дію Закону, просимо Вас до 10 листопада 2014 року надати до обслуговуючого відділення Банку заповнений лист, і тим самим підтвердити, що Ви є Замовником в розумінні Закону.

Якщо такий лист не буде отримано Банком, а також якщо Ви надасте в Банк письмову інформацію про те, що не є Замовником в розумінні Закону, Банк відповідно до Закону виконуватиме платежі без контролю.

Суб’єктам господарювання (в тому числі фізичним особам – підприємцям), які є Замовниками в розумінні Закону, при здійсненні розрахунків за договорами закупівлі товарів, робіт, послуг, укладення яких вимагає проведення конкурсних торгів, необхідно надати до обслуговуючого відділення Банку наступні документи:

  • звіт про результати проведення процедури закупівлі;
  • договір закупівлі;
  • річний план закупівель (повинен надаватись протягом п’яти робочих днів з дати його затвердження).

Для оперативного виконання платіжних доручень суб’єктів господарювання – Замовників в розумінні Закону, у випадку здійснення платежу не за рахунок бюджетних коштів і якщо сума оплати (у гривнях або в еквіваленті за курсом НБУ) не перевищує 1 мільйон гривень при оплаті товарів / послуг або 5 мільйонів гривень при оплаті робіт, рекомендуємо вказувати в платіжному дорученні в полі «Призначення платежу» (поле 72 платіжного доручення в іноземній валюті) додатковий текст «за власні кошти».

У випадку надання клієнтом платіжного доручення з порушенням законодавства України (не надання / неповне надання вищенаведених документів), Банк повертає його без виконання.

У разі виникнення питань, будь ласка, звертайтеся до обслуговуючого відділення.

Поділитися сторінкою:

| 1.162 сек. | SQL -571 | 33.36MB