13.05.2022

Дохід BNP Paribas у першому кварталі 2022 року склав 13,2 млрд євро

За підсумками 1 кварталу 2022 року, дохід головного акціонера UKRSIBBANK — Групи BNP Paribas склав 13,2 млрд євро, збільшившись на 11,7% у порівнянні з аналогічним періодом 2021 року. А чистий прибуток Групи склав 2,1 млрд євро, збільшивсь на 19,2% у порівнянні з першим кварталом 2021 року.

Група BNP Paribas досягла високих результатів завдяки своїй диверсифікованій інтегрованій моделі та зваженому управлінню ризиками. Диверсифікація та здатність Групи комплексно супроводжувати клієнтів та економіку стимулювали швидке зростання активності та результатів у першому кварталі 2022 року. Це спостерігалося у сильному імпульсі, досягнутому в цьому кварталі, який підтримувався стратегічними діями 2021 року та ініціативами 2022 р у контексті стратегічного плану: Зростання, Технології, Сталий розвиток.

Цей імпульс вже підтримує тверду траєкторію 2022 року році в середовищі, яке є більш контрастним у короткостроковій перспективі. На цьому тлі BNP Paribas отримує більше, ніж будь-коли, бізнес переваги від сильних сторін своєї моделі, забезпечуючи зростання, що перевищує базову економіку, і таким чином підтверджує загальні цілі Групи на 2025 рік.

Головний виконавчий директор BNP Paribas Жан-Лоран Боннафе зазначив: «Група як ніколи зосереджує всі ресурси та бізнес-напрямки для підтримки клієнтів індивідуальних, корпоративних та інституційних організацій на всіх фазах економічного циклу. Завдяки своїй моделі та здатності відповідати потребам клієнтів та економіці BNP Paribas досягла дуже хороших показників у першому кварталі 2022 року. Ця продуктивність відображає відданість команди, яка будує довгострокові відносини з клієнтами. Завдяки стратегічному плану 2025 «Зростання. Технології. Сталість». Група продовжує розвивати провідні платформи, що обслуговують європейську економіку, щоб досягти технологічного прогресу та підтримувати клієнтів у їхньому переході до більш сталої моделі. Прагнучи досягти амбітних екологічних та соціальних цілей, BNP Paribas братиме ще активнішу участь у трансформації економіки та суспільства. Я дякую усім командам BNP Paribas у різних країнах світу за їх постійну відданість, а також нашим клієнтам, яких все більше довіряють нам».


Повний реліз за посиланням PR_BNPP_Results_1Q-2022_EN.pdf (bnpparibas.com)

Поділитися сторінкою: