25.03.2019

«Експерт-рейтинг» підтвердив найвищий довгостроковий рейтинг UKRSIBBANK

У березні 2019 року рейтингове агентство «Експерт-рейтинг» підтвердило довгостроковий кредитний рейтинг UKRSIBBANK BNP Paribas Group на рівні uaААА за національною українською шкалою, що означає найвищий рівень кредитоспроможності. Така висока оцінка свідчить про надійність та стабільність банку.

Приймаючи рішення про підтвердження рейтингу, агентство враховувало результати роботи банку за 12 місяців 2018 року, а також статистичну звітність банку за 2018 рік і за січень-лютий 2019 року.

У підсумках «Експерт-рейтинг» зазначено: UKRSIBBANK виконує свої зобов’язання, банк добре забезпечений регулятивним капіталом та ліквідністю, підтримуючи запас ключових нормативів, водночас банк оптимізує миттєву та поточну ліквідність під поточну ринкову ситуацією. Якість кредитного портфелю банку можна охарактеризувати як краще, ніж у середньому по ринку.

Протягом останніх восьми кварталів поспіль робота UKRSIBBANK залишалася прибутковою, при цьому банк демонстрував вражаюче зростання прибутку.

Більше про довгостроковий рейтинг UKRSIBBANK BNP Paribas Group та методику оцінювання можна дізнатися на сторінці рейтингового агентства «Експерт-рейтинг».

Поділитися сторінкою: