04.04.2019

Європейська математична олімпіада для дівчат EGMO-2019 за підтримки UKRSIBBANK стартує у Києві цієї неділі

З 7 по 13 квітня 2019 року у Києві уперше відбудеться Європейська математична олімпіада для дівчат – European Girl’s Mathematical Olympiad (EGMO). Олімпіада відбудеться під патронатом Міністерства освіти та науки України за сприяння Малої академії наук.

Головним партнером проведення олімпіади є UKRSIBBANK BNP Paribas Group.

Україна уперше прийматиме Олімпіаду такого рівня. Попередні олімпіади приймали Велика Британія, Люксембург, Туреччина, Білорусь, Румунія, Швейцарія та Італія.

На цьогорічний захід у Києві з’їдуться 50 команд з різних країн світу. Крім європейських країн, у олімпіаді візьмуть участь учасниці інших країн, зокрема, США, Японії, Південної Кореї, Чилі, Бразилії, Саудівської Аравії тощо. 200 учасниць у віці від 13 до 20 років мають розв’язати 700 складних математичних завдань.

Міжнародні математичні олімпіади (ІМО) проводяться у світі з 1959 року. Як правило, більшість учасників таких олімпіад становлять хлопці. Щоб надихнути дівчат брати участь у математичному русі, у 2012 році вперше провели Європейську математичну олімпіаду для дівчат — EGMO. Талановита молодь швидко підтримала цю ідею, про що свідчить стрімке збільшення країн-учасниць з року в рік.

Команда України приєдналась до EGMO з самого початку її заснування, оскільки наші дівчата вже мали успішний досвід гри на Міжнародних математичних олімпіадах. І за сім років існування EGMO талановиті українські майстрині математики вже тричі ставали найкращою командою за сумарною кількістю балів в офіційному заліку. Поки жодній з інших країн не вдалося повторити такі високі результати. Цьогоріч в олімпіаді братиме участь одразу дві українські команди.

«UKRSIBBANK – банк позитивних змін розуміє, що розвиток талановитої молоді та дітей – це довгострокові інвестиції в інтелектуальний потенціал держави – наше майбутнє. Банк неодноразово підтримував різні освітні заходи, зокрема, математичні олімпіади. Математика — це основа, без якої неможливий подальший розвиток в постійно мінливому світі. Особливо сьогодні, в епоху швидкого розвитку цифрових технологій та agile методологій важливо підтримувати залучення молодого покоління в математику. І ми переконані, що знання і талант учасниць матимуть позитивний вплив на наше майбутнє», — розповіла Яніна Ольховська, начальник Служби Бренду та комунікацій UKRSIBBANK BNP Paribas Group.

UKRSIBBANK є частиною міжнародної фінансової Групи BNP Paribas, що у всьому світі є активним промоутером сталого розвитку, у тому числі ідеї гендерної рівності. Банк сприяє створенню рівних можливостей та підтримує як дівчат у освітньому та науковому русі так, і клієнтів – жінок підприємців, допомагаючи їм почати бізнес та розкриваючи їх величезний потенціал.

Більше про Європейську математичну олімпіаду для дівчат читайте за посиланням.

Поділитися сторінкою: