09.04.2021

Фінансування агробізнесу: UKRSIBBANK підписав Меморандум з Мінекономіки

UKRSIBBANK BNP Paribas Group підписав Меморандум з Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України з питань реалізації державної підтримки сільгосптоваровиробників.

Відтепер клієнти UKRSIBBANK – представники СМБ та корпоративного бізнесу – суб’єкти господарювання АПК – юридичні особи незалежно від організаційно-правової форми та форми власності та фізичні особи, підприємці – зможуть отримувати компенсацію по агрокредитам, беручи участь у державній програмі «Фінансова підтримка сільгосптоваровиробників».

«На сьогодні агробізнес – це один з основних драйверів української економіки, тому UKRSIBBANK активно підтримує розвиток сільського господарства та інвестує у цей напрямок, який є для банку ключовим. Ми створюємо сприятливі умови для розвитку сільськогосподарських підприємств і компаній, співпрацюємо з фермерами, переробниками та трейдерами агропродукції. Безумовно, ми співпрацюємо з Мінекономіки у частині отримання аграріями державних дотацій», – зазначив Костянтин Лежнін, заступник голови правління з питань роздрібного бізнесу UKRSIBBANK BNP Paribas Group.

Розмір компенсації складатиме 1,5 облікової ставки Національного банку, що діє на дату нарахування відсотків, але не вище розмірів, передбачених кредитними договорами, зменшених на 5 відсоткових пунктів.

Зазначимо, що контроль за граничними обсягами компенсації, здійснює Мінекономіки.

Компенсація не надається Позичальникам за укладеними кредитними договорами, відсотки за користування якими здешевлюються за рахунок коштів, передбачених для інших державних та регіональних програм.

На отримання компенсації можуть розраховувати Позичальники, що оформили та отримали такі види гривневих кредитів в поточному році:

  • короткострокові кредити, залучені для поповнення обігових коштів;
  • середньострокові кредити на поповнення обігових коштів, придбання основних засобів сільськогосподарського виробництва, здійснення витрат, пов’язаних з будівництвом і реконструкцією виробничих об’єктів сільськогосподарського призначення, а також з переробкою сільськогосподарської продукції;
  • довгострокові кредити, залучені для придбання основних засобів сільськогосподарського виробництва, обладнання для виробництва та переробки сільськогосподарської продукції, будівництва та реконструкції виробничих об’єктів.

Дізнавайтесь більше про умови отримання компенсації у свого менеджера.

Поділитися сторінкою:

| 1.426 сек. | SQL -572 | 32.91MB