31.03.2015

Французька весна не за горами

От уже 9 років УкрСиббанк BNP Paribas Group підтримує фестиваль «Французька весна» в Україні. Цьогоріч банк знову виступає партнером кінопрограми фестивалю, яка обіцяє бути оригінальною та незабутньо захоплюючою. У квітні на поціновувачів кіно чекають ночі короткого метра, оригінальний цикл французьких фільмів, ретроспектива Седріка Клапіша, допрем’єрні покази та відкриття коктейль-вечірки. Крім того, очікується участь відомих гостей зі світу французького кіно: Аньєс Жауї, Бріса Ковена та Седріка Клапіша.

Фестиваль, без якого вже неможливо уявити прихід весни в Україну, в 12-й раз презентує багату мистецьку програму — як оригінальні проекти з Франції, так і цікаві спільні франко-українські починання. «Французька весна» цього разу пройде в семи українських містах: Києві, Дніпропетровську, Запоріжжі, Львові, Рівному, Одесі та Харкові.

«Зараз усім нам як ніколи потрібні позитивні емоції і долучення до творчості, зарубіжна підтримка та почуття людської єдності. Тому ми не сумніваємося у важливості нашого партнерства з Французьким інститутом і посольством Франції в проведенні «Французької весни». Ми сподіваємося, що цей фестиваль зможе і в 12-й раз об’єднати людей у всіх регіонах країни перед обличчям мистецтва», — підкреслила Наталія Довганішина, начальник служби бренду і комунікацій УкрСиббанку BNP Paribas Group.

З програмою фестивалю та переліком кінопоказів можна ознайомитися на сайті Французького інституту в Україні.

Поділитися сторінкою:

| 1.670 сек. | SQL -570 | 33.32MB