08.07.2013

Інтернет-банкінг Star24 розкриває всі переваги пакетної пропозиції All Inclusive

УкрСиббанк продовжує розвивати систему інтернет-банкінгу Star24 для задоволення потреби клієнтів у віддаленому банківському обслуговуванні. Завдяки простоті, зручності та доступності Star24, все більше клієнтів віддають перевагу здійсненню платежів та інших банківських операцій не виходячи з дому чи офісу.

З 8 липня 2013 року в Star24 з’явилась можливість відкриття накопичувального рахунку пакетної пропозиції All Inclusive. Тепер всі переваги пакетної пропозиції доступні online — для відкриття накопичувального рахунку більше не обов’язково відвідувати відділення Банку та підписувати документи. Почніть примножувати Ваші заощадження вже сьогодні!

Для відкриття накопичувального рахунку пакетної пропозиції All Inclusive достатньо оформити електронну заявку в системі Star24. Процес оформлення заявки та відкриття рахунку займе не більше 10 хвилин, заявки обробляються з 8:00 до 20:00 щоденно в автоматичному режимі. Новий накопичувальний рахунок буде доступний в системі Star24 протягом дня. Відкривати накопичувальні рахунки можна в гривні, доларах США та євро (за умови наявності карткових рахунків в аналогічній валюті).

Star24 — інтернет-банкінг для індивідуальних клієнтів, який є частиною пакетної пропозиції All Inclusive і пропонує обслуговування online: перегляд залишків та виписок, платежі за мобільний зв’язок і комунальні послуги, відкриття депозитів, замовлення карток, переказ коштів та інші сервіси, перелік яких постійно збільшується.

Поділитися сторінкою:

| 1.114 сек. | SQL -588 | 33.7MB