27.08.2021

Клімат та біорізноманіття у 2021 році: зобов’язання BNP Paribas

2021 рік уже став важливим етапом для досягнення мети BNP Paribas – головний акціонер UKRSIBBANK – стати лідером у сфері сталого фінансування. На додаток до продовження роботи, спираючись на попередні зобов’язання щодо узгодження з Паризькою угодою та покращення прозорості, Група взяла ще кілька важливих нових зобов’язань щодо прискорення своїх дій у боротьбі зі зміною клімату та збереженні біорізноманіття Землі.

Серед помітних нових зобов’язань: Група підписалася до Альянсу ООН з нульовою банківською системою для створення нейтрально вуглецевої економіки до 2050 року, встановила графік через організацію Act4Nature для оцінки своїх клієнтів на основі критеріїв біорізноманіття до 2025 року та продовжила свої дії для обмежити вирубування лісів у чутливих районах, таких як Серрадо та Амазонія, Бразилія.

Щоб дізнатися більше про те, як 2021 рік уже став знаковим для клімату та біорізноманіття у BNP Paribas, читайте статті

BNP Paribas приєднується до банківського альянсу Net-Zero, створеного ЮНЕП

Відповідно до своїх зобов’язань щодо боротьби зі зміною клімату, BNP Paribas приєднався до банківського альянсу Net-Zero (NZBA), започаткованого Фінансовою ініціативою Програми ООН з навколишнього середовища (UNEP FI). Цей банківський альянс є вирішальним кроком у мобілізації фінансового сектору на підтримку клімату. Він є частиною фінансового альянсу Глазго для Net Zero під головуванням Марка Карні напередодні COP26.

Читайте прес-реліз.

BNP Paribas підтверджує свої зобов’язання сприяти збереженню біорізноманіття

Впродовж декількох років BNP Paribas – головний акціонер UKRSIBBANK – дотримується чіткої позиції щодо збереження біорізноманіття завдяки своїм політикам з фінансування, конструктивним діалогам з клієнтами, участі у коаліціях, благодійності та підтримці наукових досліджень.

Читайте прес-реліз.

BNP Paribas визначає обмежувальну політику для боротьби з вирубкою лісів в районах Амазонки та Серрадо

Фінансові установи, що мають вплив на аграрний сектор у Бразилії, мають сприяти цій боротьбі з вирубкою лісів. Це стосується BNP Paribas, який є одним із іноземних банків, присутніх у країні, і який має певних міжнародних клієнтів, виробників чи дилерів, яких це стосується безпосередньо.

Читайте прес-реліз.

Дії проти зміни клімату: BNP Paribas публікує свій другий щорічний звіт “Оперативна група з розкриття фінансової інформації, пов’язаної з кліматом” (TCFD)

Прагнучи боротися зі зміною клімату з 2011 року, BNP Paribas публікує сьогодні свій другий щорічний звіт, присвячений опису його підходу, аналізу та управління ризиками та можливостями, пов’язаними зі зміною клімату. Як і минулого року, ця перевірка прозорості проводиться відповідно до рекомендацій Робочої групи з питань розкриття фінансової інформації, пов’язаної з кліматом (TCFD), робочої групи, створеної у 2015 році Радою фінансової стабільності G20 для покращення фінансової звітності, пов’язаної з кліматом. Ці рекомендації формують міжнародну структуру звітності, структуровану за чотирма стовпами: управління, стратегія, управління ризиками та показники та цілі.

Читайте прес-реліз

BNP Paribas робить подальші кроки щодо вирівнювання свого кредитного портфеля для фінансування вуглецево -нейтральної економіки.

Протягом останніх кількох років BNP Paribas впроваджує політику, спрямовану на припинення фінансування найбільш забруднюючих видів енергії (вугілля, спеціалісти з сланцевого газу тощо), і став світовим лідером у фінансуванні екологічного переходу, повністю підтримуючи своїх клієнтів, відданих цьому перехід. Група поступово вирівнює викиди парникових газів у результаті своєї фінансової діяльності з шляхом, необхідним для досягнення вуглецевої нейтральності у 2050 році. Уже кілька років вона публікує шлях узгодження свого кредитного портфеля в секторі генерування електроенергії та розпочала методичну роботу з інша економічна діяльність.

Читайте прес-реліз

Поділитися сторінкою:

| 1.401 сек. | SQL -570 | 32.9MB