05.06.2014

Корпоративна картка: універсальний платіжний засіб для успішного ведення бізнесу

Обсяг корпоративних карток для юридичних осіб (ТП «Преміальний») в УкрСиббанку BNP Paribas Group за перший квартал 2014 року збільшився на 17%.

Інтерес наших клієнтів до продукту активно зростає, оскільки корпоративна картка є ідеальним інструментом для забезпечення мобільності у роботі бізнесу, передбачає широкий спектр можливостей з проведення платежів та зняттю готівки.

При відкритті корпоративної картки в УкрСиббанку представники бізнесу отримують картковий рахунок та необхідну кількість платіжних карток. Це дозволяє їм проводити розрахунки з контрагентами у режимі 24/7, сплачувати товари та послуги у торгово-сервісних точках та Інтернеті, а також отримувати готівку за вигідними тарифами у близько 5000 банкоматів по всій Україні та більш ніж 41000 банкоматів за кордоном.

Крім того, використання корпоративних карток УкрСиббанку надає додаткові переваги: контроль видаткових операцій шляхом встановлення лімітів, відсутність необхідності декларувати грошові кошти на картці при виїзді за кордон, послуги інтернет-банкінгу StarAccess та SMS-банкингу для цілодобового доступу, контролю коштів та зручного проведення безготівкових розрахунків.

Для відкриття корпоративної картки юридичній особі достатньо звернутись до будь-якого відділення банку та надати стандартний пакет документів, як і при відкритті поточного рахунку.

Поділитися сторінкою:

| 1.355 сек. | SQL -578 | 33.05MB