18.01.2022

Кредити готівкою: що чекає ринок 2022-го?

Кредити готівкою – один з найпопулярніших фінансових сервісів серед українців. Що чекає на ринок кеш-кредитування виданню Maanimo розповіла Юлія Кадуліна, заступник голови правління, директор з питань споживчого кредитування UKRSIBBANK BNP Paribas Group.

Головною тенденцією цього року ми прогнозуємо збільшення попиту на кредити з великим чеком. Водночас UKRSIBBANK активно розвиває кредитування готівкою на цільове використання, надаючи своїм клієнтам вигідні умови. Спрощення процесу оформлення кредиту готівкою підвищить лояльність споживачів до цього фінансового інструменту. Зокрема можливість оформити його без візиту до відділення банку, тобто онлайн. Кредити з цільовим призначенням користуються попитом, оскільки їхня вартість нижча за стандартний кредит готівкою. В основному наші клієнти використовують кредит готівкою для облаштування власного житла та створення затишку, оскільки майже 50% позик у 2021 році було оформлено на ремонт.

Також близько 10% кредитів готівкою було використано на придбання автомобілів та близько 2% на догляд за ними. Популярність цього типу кредитування зростає серед клієнтів завдяки зручності в оформленні та швидкості.

Матеріал опублікований на сайті maanimo.com 14 січня 2022 р .

Поділитися сторінкою:

| 1.146 сек. | SQL -569 | 32.86MB