27.03.2014

Кредитування середнього і малого бізнесу: УкрСиббанк збільшив термін кредитування СМБ в рамках Генеральної угоди до 10 років

УкрСиббанк BNP Paribas Group збільшив термін кредитування для клієнтів середнього та малого бізнесу в рамках Генеральної угоди до 10 років. Сьогодні юридичні особи та підприємці можуть розширювати свій бізнес, користуючись вигідними умовами кредитування СМБ: на поповнення обігових коштів, фінансування поточної діяльності компанії, купівлю обладнання, транспорту, нерухомості за ставкою від 16,9% річних у гривні, 5,3% в євро, 7,3% у доларах США.

Щоб отримати кредит на даних умовах підприємству потрібно мати поточний рахунок з оборотами і зарплатний проект в УкрСиббанку.

«З початку 2013 року, УкрСиббанк істотно знизив процентну ставку за кредитами для СМБ — більше 7%, — розповів заступник голови правління УкрСиббанку BNP Paribas Group з питань роздрібного бізнесу Костянтин Лежнін, — Сьогодні ми пропонуємо одну з найвигідніших процентних ставок на ринку. За період серпень-грудень 2013 року обсяг виданих кредитів для СМБ збільшився на 51% в порівнянні з аналогічним періодом 2012 року».

Поділитися сторінкою: