31.12.2014

«Легкий овердрафт» від УкрСиббанку: до 200 тис. грн під 0,01% у перший місяць

У 2014 році близько 1500 представників середнього та малого бізнесу скористалися пропозицією «Легкий овердрафт» від УкрСиббанку BNP Paribas Group на загальну суму майже 100 млн грн. Це на 40% перевищує минулорічний результат.

Кредитні кошти в рамках пропозиції доступні клієнтам банку вже з третього місяця обслуговування. Такий вид кредиту передбачає мінімальний пакет документів і не вимагає застави, а максимальна сума позики може досягати 200 тис. грн.

Головною перевагою «Легкого овердрафту» від УкрСиббанку є оперативне ухвалення рішення і метод погодинної оплати. Іншими словами, скориставшись кредитними коштами о 12:15 і погасивши о 13:15, клієнт сплачуватиме не за весь день, а лише за годину користування кредитними коштами. А для підприємств, які раніше не користувалися овердрафтом, банк пропонує оцінити його переваги з абсолютно мінімальними витратами. Такі клієнти можуть скористатися кредитними коштами під 0,01% річних у перший місяць.

«Легкий овердрафт є однією з найбільш затребуваних пропозицій УкрСиббанку. Цей продукт допомагає вести операційний бізнес з акцентом на розрахунках. Особливо актуальною ця пропозиція є для підприємств гуртової або роздрібної торгівлі для здійснення своєчасних розрахунків з постачальниками, у разі якщо спостерігається часовий розрив у передоплаті за товар і розрахунками з покупцями», — розповів Костянтин Лежнін, заступник голови правління з питань роздрібного бізнесу УкрСиббанку BNP Paribas Group.

Поділитися сторінкою: